Konkurs Szkolnastrona Roku 2018

Szkolna24.pl

Szkolna24.pl - PLATFORMA SZKOLENIOWA DLA NAUCZYCIELI

• 12 lat doświadczenia w pracy w obszarze edukacji
  • Dostęp do dziesiątków kursów dla nauczycieli 365 dni / 7 dni w tygodniu / 24h na dobę
  • Najlepsi edukatorzy, trenerzy, szkoleniowcy
  • Certyfikowane szkolenia w formie wideo, testowej i graficznej zakończone egzaminem online
  • Testy, ćwiczenia i zadania online
  • Możliwość zaproponowania własnego tematu szkolenia
  • Nowe kursy każdego tygodnia

Szkolna24.pl - Korzyści dla szkoły i nauczyciela

OSZCZĘDNOŚĆ
Dostęp do nieograniczonej ilości szkoleń dla wszystkich nauczycieli to oszczędność budżetu placówki i czasu na dojazdy oraz brak konieczności zwolnień z pracy

WYGODA
Możliwość rozpoczęcia kursu w dowolnym czasie, w dowolnym miejscu z dostępem do Internetu, przy pomocy dowolnego urządzenia (komputer, smartfon, tablet).

REALNA WIEDZA

Każdy kurs zakończony jest testem podsumowującym, którego pozytywne przejście uprawnia użytkownika do pobrania imiennego certyfikatu.

DOŚWIADCZENIE

Każdy nauczyciel otrzymuje indywidualny login i hasło do platformy. Umożliwia to również wgląd w statystyki przez dyrekcję placówki: ile kursów i jakie ukończył dany nauczyciel.

DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW SZKOLNA24.pl