Konkurs Szkolnastrona Roku 2018

Sponsor Plebiscytu Internautów - SZKOŁA W SIECI

Program „Szkoła w sieci” popularyzuje innowacyjne rozwiązania IT w placówkach oświatowych.

Wiemy, jak cenne są wiedza i doświadczenie poparte dostępem do najnowszych technologii. W specjalnie przygotowanej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej klasy: tablice, monitory interaktywne, projektory, pracownie komputerowe, laptopy dla uczniów, e- dziennika oraz wszystkie inne sprzęty (nowe jak i refabrykowane), które powinny znaleźć się na wyposażeniu szkoły.

Dzięki udziałowi w Programie „Szkoła w sieci” wszystkie potrzeby uczniów i nauczycieli zostaną spełnione. Państwa szkoła zyska nie tylko nowy sprzęt, ale również oszczędności, opiekę serwisową i gwarancje.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową na stronie: https://szkola-w-sieci.pl/.

Program „Szkoła w Sieci” to:

•  Dedykowany szkołom sprzęt IT,
  •  Pomoc przy wyborze rozwiązania,
  •  0% VAT,
  •  Gwarancja i serwis,
  •  Elastyczne formy i terminy płatności,
  • Bezpieczny zakup i dostawa.

W ramach Programu analizujemy potrzeby zgłaszanej Szkoły:

•  Rodzaj sprzętu (projektory, tablice, zestawy komputerowe, urządzenia sieciowe),
  •  Wielkość i profil każdej placówki ,
  •  Przeznaczenie i użytkownicy (Dyrekcja, Nauczyciele, Uczniowie),
  •  Pożądane właściwości,
  •  Intensywność eksploatacji sprzętu,
  •  Wielkość pomieszczenia.

Dobieramy rozwiązania spełniające oczekiwania!

Zgłoś się i skorzystaj z Programu!

promo

Koordynatorzy:

Zdzisław Jakubowski
Współpracuje z placówkami i szkołami o profilu ogólnym na terenie województw: zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko – pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie.
tel. 56 663 77 75

Bartosz Kwiatkowski
Współpracuje z placówkami i szkołami o profilu ogólnym na terenie województw: śląskie, opolskie, małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie.
tel. 56 663 77 71

Mariusz Zarzycki
współpracuje z placówkami i szkołami o profilu ogólnym na terenie województw: mazowieckie, podlaskie, lubelskie, łódzkie, warmińsko-mazurskie.
tel. 56 663 75 31

Tomasz Brzeczkowski
dobiera szkołom sprzęt sieciowy, serwerowy (także do kwalifikacji EE.08, EE.09, EE.10, EE.11)
tel. 56 663 77 76

Global Hardware Solutions to europejski lider przetwarzania zasobów informatycznych. Firma ściśle współpracuje ze światowymi producentami sprzętu sieciowego i serwerowego, w tym: Cisco, Dell, HP, Lenovo, Huawei.