Konkurs Szkolnastrona Roku 2018

Sponsor - EDUCARIUM

Firma educarium zajmuje się kreowaniem i sprzedażą pomocy dydaktycznych, projektowaniem i budową placów zabaw oraz dostarczaniem różnorodnych inspiracji edukacyjnych.
Pragniemy, aby nauka budziła pozytywne emocje, dawała mnóstwo satysfakcji i radości. Naszym celem jest promowanie otwartych form nauczania oraz zachęcanie do wczesnej i mądrej edukacji dzieci. Edukacji poprzez konkretne doświadczenie, nauki „ręką, głową i sercem”.

 

Od 13 lat konsekwentnie dążymy do zapewnienia naszym klientom najbardziej kompleksowej na polskim rynku oferty pomocy dydaktycznych.

Dzięki naszej nieugiętej misji educarium stało się w ciągu ponad dekady swojego działania synonimem jakości i innowacji.

 

Przez cały ten czas przyświecają nam te same kryteria wyboru pomocy dydaktycznych: jakość, merytoryczna przydatność oraz uczenie się poprzez działanie. Zbiór tych kryteriów powoduje, że kochamy produkty, które oferujemy, tak że sami mielibyśmy niebywałą frajdę wrócić do szkolnych ławek. Z czystym sumieniem i radością realizujemy każde zamówienie i każdy przetarg. Pasja, uczciwość, szacunek i pokora dopełniają wachlarz naszych wartości, wartości educarium.

 

Z myślą o naszych klientach każdego roku tworzymy nowe katalogi. W tym roku wydaliśmy ich aż 4! Do katalogów dedykowanych edukacji wczesnoszkolnej (klasy 1-3) i przedmiotowej (klasy 4-8) oraz językowi angielskiemu, dołączył katalog edukacji ponadpodstawowej (licea ogólnokształcące, technika, szkoły branżowe).

 

Oprócz katalogów, naszym odbiorcom proponujemy także nasz sklep internetowy. Prezentujemy w nim naszą pełną ofertę pomocy dydaktycznych - znajdują się tutaj m. in. produkty do nauki matematyki, przyrody, kodowania i programowania, języka angielskiego, plastyki, chemii, fizyki, biologii, geografii czy zabawki edukacyjne. Z pewnością każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

 

Opracowujemy i prowadzimy także warsztaty autorskie: pokochać ułamki - praca metodą stacji, system dziesiętny w metodzie Montessori, gramatyka na ciekawo oraz odczarować algebrę. Nasze warsztaty nie tylko budzą entuzjazm uczestników, ale przede wszystkim pokazują konkretne metody pracy z uczniem.

 

W educarium projektujemy i budujemy także nowoczesne i co najważniejsze bezpieczne place zabaw. Wykonane są najlepszymi technologiami i materiałami, przez co są trwałe, piękne przez długie lata, odporne na warunki atmosferyczne i wandalizm. Nasze place zabaw są istnymi perełkami w parkach, przy hotelach, restauracjach, w szkołach, przedszkolach i w innych miejscach. Pobudzają fantazję, zachęcają do kontaktu z rówieśnikami, do podejmowania nowych wyzwań i kreatywnej aktywności fizycznej.

 

Portal educarium stworzyliśmy po to, aby dzielić naszą edukacyjną pasję z nauczycielami i rodzicami.

 

Na stronach portalu zamieszczamy m.in. propozycje zabaw edukacyjnych, karty pracy, scenariusze zajęć oraz ciekawe artykuły. Wszystko po to, aby wspomóc i urozmaicić proces edukacji dzieci
w szkole i w domu.

 

 

Zachęcamy do odwiedzenia naszych stron:

http://educarium.pl/

https://sklep.educarium.pl/

http://educarium-placezabaw.com.pl/

http://klasopracownia.pl/

http://www.pomocemontessori.pl/

http://www.mataprzerostowa.pl/

http://www.bezpiecznanawierzchnia.pl/