Konkurs Szkolnastrona Roku 2018

Sponsor - KASPERSKY LAB

Kaspersky Lab Polska sp. z o.o. - polskie przedstawicielstwo firmy Kaspersky Lab - aktywnie działa od 2001 r., dostarczając rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo systemów informatycznych, tworzone przez międzynarodowy zespół ekspertów z Kaspersky Lab.
„Jesteśmy tu, aby uratować świat. Uważamy, że każdy powinien swobodnie czerpać jak największe korzyści ze zdobyczy technologicznych – bez zakłóceń czy obaw o bezpieczeństwo. Nasz zespół specjalistów dba o to, byś mógł prowadzić swoje życie cyfrowe, nie martwiąc się o prywatne informacje czy zasoby. Rozwijamy, produkujemy i dystrybuujemy rozwiązania bezpieczeństwa informatycznego, które chronią naszych klientów przed zagrożeniami IT i umożliwiają firmom zarządzanie ryzykiem”.
Jewgienij Kasperski, współzałożyciel i dyrektor generalny Kaspersky Lab oraz prezes Kaspersky Lab
kaspersky lab polska
Kaspersky Lab Polska sp. z o.o. - polskie przedstawicielstwo firmy Kaspersky Lab - aktywnie działa od 2001 r., dostarczając rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo systemów informatycznych, tworzone przez międzynarodowy zespół ekspertów z Kaspersky Lab.

Z dwoma biurami - w Warszawie i Częstochowie - Kaspersky Lab Polska zatrudnia ponad 50 specjalistów. Polska spółka od początku postawiła na profesjonalną obsługę swoich klientów, organizując rozbudowane zespoły wsparcia technicznego (obecnie dział pomocy technicznej Kaspersky Lab Polska funkcjonuje 24 godziny na dobę / 7 dni w tygodniu) oraz analityków zagrożeń, a także na rozwój profesjonalnych serwisów internetowych.

Dziś firma kładzie duży nacisk na edukację użytkowników, publikując wiele materiałów, które pozwalają na zaznajomienie się z podstawami współczesnych cyberzagrożeń i metodami walki z nimi.

Kaspersky Lab jest globalną firmą z branży cyberbezpieczeństwa, świętującą w 2017 r. dwudziestolecie swojej działalności.

 

 

Szczegółowe badania zagrożeń oraz ekspercka wiedza stanowią podstawę wszystkich rozwiązań i usług bezpieczeństwa firmy, które chronią firmy, infrastrukturę krytyczną, rządy i konsumentów na całym świecie. Katalog produktów firmy obejmuje czołowe rozwiązania ochrony punktów końcowych oraz szereg wyspecjalizowanych rozwiązań i usług bezpieczeństwa, pozwalających na walkę z zaawansowanymi i nieustannie ewoluującymi cyberzagrożeniami.

Dzięki technologiom Kaspersky Lab ponad 400 milionów użytkowników na całym świecie może bezpiecznie korzystać z urządzeń cyfrowych i internetu, a 270 000 klientów korporacyjnych chroni to, co jest dla nich najważniejsze.

 

Zapraszamy na stronę Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.