Najlepsze strony www - Finał Konkursu „Szkolnastrona Roku 2015”

STRONY INTERNETOWE DLA OŚWIATY

Finał konkursu „Szkolnastrona Roku 2016”

Najlepsze strony www

 

Najlepsze strony www to takie, które żyją. Prowadzone z dużą starannością, systematycznością i sercem. Budowane z myślą o odbiorcy trafiają do niego tak, jak chciał administrator. Prowadzone często przez pasjonatów, nie informatyków, lecz biologów, polonistów, katechetów. Tak, jakby byli mistrzami w tej dziedzinie. Pamiętajmy bowiem, że można byc mistrzem we wszystkim, nawet w robieniu kanapek.

 

Prowadzenie szkolnej bądź przedszkolnej strony www wymaga od admoinistratorów wiele wysiłku, pracy, zaangażowania i kreatywności. Jak zwrócić uwagę odbiorcy na tę właśnie stronę? Uczmy się od najlepszych. Jak oceniają swoje strony Ci najlepsi? Jak oceniają ich użytkownicy tych stron? Poczytajmy... Posłuchajmy...

 

 

 • O stronie www Gimnazjum nr 1 im. O. i A. Małkowskich w Zakopanem

  Nasze drugie miejsce -  www.g1zakopane.szkolnastrona.pl/ - wielka niespodzianka i wielkie pozytywne zaskoczenie. Strona powstała w grudniu 2010 roku i rozpoczęła wyścig o zwycięstwo z iście góralskim zacięciem. Wystarczyło parę miesięcy, aby wspięła się na sam szczyt!

  Gimnazjum od niedawna ma w swoich murach salę kinową. Oglądając stronę g1zakopane również czujemy się jak w kinie, na najlepszym z możliwych filmów o stronie internetowej.

  "Stajemy na głowie, by było dobrze" - motto ich szkoły nie jest jedynie sloganem. W zgodzie z nim pracują, w zgodzie z nim zbudowali swoją wizytówkę strony. W naszym mniemaniu stanęli na głowie, gdyż zbudowanie tak fantastycznej strony www w tak krótkim czasie tego wymagało.

   

  Zapraszamy do zapoznamia się z ich opiniami iraz  innych odbiorców tej strony:

   

  czytaj więcej: O stronie www Gimnazjum nr 1 im. O. i A. Małkowskich w Zakopanem


 • O stronie www Gimnazjum nr 3 im. Papieża Jana Pawła II w Kole

   

  Strona  http://gim3kolo.szkolnastrona.pl/ jest urzeczywistnieniem naszych wyobrażeń o wizytówce placówki! Rozbudowana, często aktualizowana, przy czym ogrom pracy administratorów doprawiany jest olbrzymią dawką pomysłowości, dzięki czemu strona ukazuje nam inny wymiar Internetu. Administrator potrafi wykorzystać serwisy społecznościowe (FB, nk, YouTube). I jako jedna z nielicznych szkolnych stron prowadzi BIP! Jury nie miało wątpliwości w tym przypadku - to strona-wzór, strona-ideał, strona-inspiracja - to najlepsza szkolna strona www 2011 roku!!!

   

  Przeczytajcie jak piszą sami o sobie a będziecie równie urzeczeni jak my i całe jury tegorocznego konkursu:

   

   

  czytaj więcej: O stronie www Gimnazjum nr 3 im. Papieża Jana Pawła II w Kole


Partnerzy

Partnerzy medialni