- Finał Konkursu „Szkolnastrona Roku 2015”

STRONY INTERNETOWE DLA OŚWIATY

Finał konkursu „Szkolnastrona Roku 2016”

Jesteś tu:Start

Spotkania z Buźką 2012 - Najlepsza praca ręczna – kategoria dla dzieci w wieku szkolnym

Dariusz Dreszer,
Dariusz Dreszer - 8 lat
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Rosponda w Żyrowej
Głosów: 12848
Wiktoria Barczak,
Wiktoria Barczak - 9 lat
Zespół Szkół nr 27 w Bydgoszczy
Głosów: 5484
Maja Bączkiewicz,
Maja Bączkiewicz - 8 lat
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Rosponda w Żyrowej
Głosów: 3569
Maximilian Frank,
Maximilian Frank - 7 lat
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Rosponda w Żyrowej
Głosów: 3232
Dominika Ceglarek,
Dominika Ceglarek - 7 lat
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Krapkowicach
Głosów: 2863
Zuzanna Okulska,
Zuzanna Okulska - 9 lat
Zespół Szkół nr 27 w Bydgoszczy
Głosów: 2195
Aleksandra Tokarz,
Aleksandra Tokarz - 9 lat
Zespół Szkół nr 27 w Bydgoszczy
Głosów: 2081
Marta Steindor,
Marta Steindor - 8 lat
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Rosponda w Żyrowej
Głosów: 2014
Damian Chucherko,
Damian Chucherko - 9 lat
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Rosponda w Żyrowej
Głosów: 1689
Adrianna Kafarska,
Adrianna Kafarska -
Szkoła Podstawowa nr 5 im. A. F. Modrzewskiego w Piotrkowie Trybunalskim
Głosów: 1467
Wiktoria Czubaszek,
Wiktoria Czubaszek -
Szkoła Podstawowa nr 5 im. A. F. Modrzewskiego w Piotrkowie Trybunalskim
Głosów: 1373
Adrian Szpak-Orian,
Adrian Szpak-Orian - 8 lat
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Rosponda w Żyrowej
Głosów: 1162
Natalia Cieciura,
Natalia Cieciura - 12 lat
Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Koszycach
Głosów: 1089
Rafał Tomeczek,
Rafał Tomeczek - 7 lat
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Rosponda w Żyrowej
Głosów: 1052
Wiktor Chimiak,
Wiktor Chimiak -
Szkoła Podstawowa nr 5 im. A. F. Modrzewskiego w Piotrkowie Trybunalskim
Głosów: 995
Dominik Bryś,
Dominik Bryś - 8 lat
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Rosponda w Żyrowej
Głosów: 940
Klara Rakoczy,
Klara Rakoczy -
Szkoła Podstawowa nr 5 im. A. F. Modrzewskiego w Piotrkowie Trybunalskim
Głosów: 935
Karol Zawartka,
Karol Zawartka -
Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Koszycach
Głosów: 902
Martyna Koziara,
Martyna Koziara - 8 lat
Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Koszycach
Głosów: 894
Ewa Łaszcz,
Ewa Łaszcz -
Szkoła Podstawowa w Jadwisinie
Głosów: 892
Patrycja Magiera,
Patrycja Magiera - 15 lat
Gimnazjum im. S. Wyspiańskiego w Koszycach
Głosów: 886
Dawid Wołek,
Dawid Wołek - 8 lat
Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Koszycach
Głosów: 877
Izabela Palmonczyńska,
Izabela Palmonczyńska -
Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Koszycach
Głosów: 848
Dagmara Stojak,
Dagmara Stojak - 12 lat
Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Koszycach
Głosów: 833
Patrycja Karlińska,
Patrycja Karlińska -
Szkoła Podstawowa nr 5 im. A. F. Modrzewskiego w Piotrkowie Trybunalskim
Głosów: 826
Dominika Stojak,
Dominika Stojak - 13 lat
Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Koszycach
Głosów: 799
Sylwia Wołek,
Sylwia Wołek - 12,5 lat
Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Koszycach
Głosów: 796
Agata Marzec,
Agata Marzec - 16 lat
Gimnazjum im. S. Wyspiańskiego w Koszycach
Głosów: 776
Karolina Grzyb,
Karolina Grzyb - 15 lat
Gimnazjum im. S. Wyspiańskiego w Koszycach
Głosów: 765
Klaudia Kłych,
Klaudia Kłych -
Szkoła Podstawowa nr 5 im. A. F. Modrzewskiego w Piotrkowie Trybunalskim
Głosów: 761
Ewa Kłych,
Ewa Kłych -
Szkoła Podstawowa nr 5 im. A. F. Modrzewskiego w Piotrkowie Trybunalskim
Głosów: 751
Izabela Konarska,
Izabela Konarska - 15 lat
Gimnazjum im. S. Wyspiańskiego w Koszycach
Głosów: 732
Patryk Nowicki,
Patryk Nowicki - 7 lat
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Rosponda w Żyrowej
Głosów: 725
Andrzej Misztela,
Andrzej Misztela -
Szkoła Podstawowa nr 5 im. A. F. Modrzewskiego w Piotrkowie Trybunalskim
Głosów: 670
Filip Topalski,
Filip Topalski -
Szkoła Podstawowa nr 5 im. A. F. Modrzewskiego w Piotrkowie Trybunalskim
Głosów: 668
Paulina Omufner,
Paulina Omufner -
Szkoła Podstawowa nr 5 im. A. F. Modrzewskiego w Piotrkowie Trybunalskim
Głosów: 666
Kinga Edyk,
Kinga Edyk -
Szkoła Podstawowa nr 5 im. A. F. Modrzewskiego w Piotrkowie Trybunalskim
Głosów: 656
Oliwia Ostrowska,
Oliwia Ostrowska -
Szkoła Podstawowa nr 5 im. A. F. Modrzewskiego w Piotrkowie Trybunalskim
Głosów: 655
Jeremi Michalak,
Jeremi Michalak -
Szkoła Podstawowa w Jadwisinie
Głosów: 645
Maciek Twardowski,
Maciek Twardowski -
Szkoła Podstawowa nr 5 im. A. F. Modrzewskiego w Piotrkowie Trybunalskim
Głosów: 641
Jakub Topalski,
Jakub Topalski -
Szkoła Podstawowa nr 5 im. A. F. Modrzewskiego w Piotrkowie Trybunalskim
Głosów: 641
Wiktoria Tomeczek,
Wiktoria Tomeczek - 7 lat
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Rosponda w Żyrowej
Głosów: 636
Maciek Twardowski,
Maciek Twardowski -
Szkoła Podstawowa nr 5 im. A. F. Modrzewskiego w Piotrkowie Trybunalskim
Głosów: 630
Alicja Cygan,
Alicja Cygan -
Szkoła Podstawowa nr 5 im. A. F. Modrzewskiego w Piotrkowie Trybunalskim
Głosów: 622
Dominika Zając,
Dominika Zając - 12 lat
Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Koszycach
Głosów: 619
Marta Winiarska,
Marta Winiarska -
Szkoła Podstawowa nr 5 im. A. F. Modrzewskiego w Piotrkowie Trybunalskim
Głosów: 617
Jakub Sobieraj,
Jakub Sobieraj -
Szkoła Podstawowa nr 5 im. A. F. Modrzewskiego w Piotrkowie Trybunalskim
Głosów: 615
Eryk Wawok,
Eryk Wawok -
Szkoła Podstawowa nr 5 im. A. F. Modrzewskiego w Piotrkowie Trybunalskim
Głosów: 600
Emilia Mikołajczak,
Emilia Mikołajczak - 9 lat
Zespół Szkół nr 27 w Bydgoszczy
Głosów: 600
Natalia Żuber,
Natalia Żuber -
Szkoła Podstawowa nr 5 im. A. F. Modrzewskiego w Piotrkowie Trybunalskim
Głosów: 597
Krystian Łączkiewicz,
Krystian Łączkiewicz -
Szkoła Podstawowa nr 5 im. A. F. Modrzewskiego w Piotrkowie Trybunalskim
Głosów: 591
Dawid Bogucki,
Dawid Bogucki -
Szkoła Podstawowa nr 5 im. A. F. Modrzewskiego w Piotrkowie Trybunalskim
Głosów: 589
Katarzyna Janas,
Katarzyna Janas - 12 lat
Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Koszycach
Głosów: 582
Marcin Kołodziejczyk,
Marcin Kołodziejczyk -
Szkoła Podstawowa nr 5 im. A. F. Modrzewskiego w Piotrkowie Trybunalskim
Głosów: 581
Asia Chrzanowska,
Asia Chrzanowska -
Szkoła Podstawowa nr 5 im. A. F. Modrzewskiego w Piotrkowie Trybunalskim
Głosów: 576
Agnieszka Kura,
Agnieszka Kura - 8 lat
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Rosponda w Żyrowej
Głosów: 547
Julia Wiktorowska,
Julia Wiktorowska -
Szkoła Podstawowa nr 5 im. A. F. Modrzewskiego w Piotrkowie Trybunalskim
Głosów: 547
Kinga Edyk,
Kinga Edyk -
Szkoła Podstawowa nr 5 im. A. F. Modrzewskiego w Piotrkowie Trybunalskim
Głosów: 544
Maciek Twardowski,
Maciek Twardowski -
Szkoła Podstawowa nr 5 im. A. F. Modrzewskiego w Piotrkowie Trybunalskim
Głosów: 540
Sandra Spitzki,
Sandra Spitzki - 8 lat
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Rosponda w Żyrowej
Głosów: 536
Małgorzata Jończyk,
Małgorzata Jończyk -
Szkoła Podstawowa nr 5 im. A. F. Modrzewskiego w Piotrkowie Trybunalskim
Głosów: 535
Natalia Tuchowska,
Natalia Tuchowska -
Szkoła Podstawowa nr 5 im. A. F. Modrzewskiego w Piotrkowie Trybunalskim
Głosów: 532
Paulina Marczak,
Paulina Marczak - 9 lat
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Rosponda w Żyrowej
Głosów: 531
Patrycja Karlińska,
Patrycja Karlińska -
Szkoła Podstawowa nr 5 im. A. F. Modrzewskiego w Piotrkowie Trybunalskim
Głosów: 530
Natalia Tuchowska,
Natalia Tuchowska -
Szkoła Podstawowa nr 5 im. A. F. Modrzewskiego w Piotrkowie Trybunalskim
Głosów: 526
Marta Osuch,
Marta Osuch -
Szkoła Podstawowa nr 5 im. A. F. Modrzewskiego w Piotrkowie Trybunalskim
Głosów: 523
Zofia Grzyb
,
Zofia Grzyb - 8 lat
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Rosponda w Żyrowej
Głosów: 519
Dawid Stachaczyk,
Dawid Stachaczyk -
Głosów: 519
Wiktoria Kabzińska,
Wiktoria Kabzińska -
Szkoła Podstawowa nr 5 im. A. F. Modrzewskiego w Piotrkowie Trybunalskim
Głosów: 508
Paulina Zaczkowska,
Paulina Zaczkowska - 9 lat
Publiczna Szkoła Podstawowa w Brudkach Starych
Głosów: 507
Dagmara Curlej,
Dagmara Curlej - 14 lat
Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Koszycach
Głosów: 498
Monika Cieślik,
Monika Cieślik - 12 lat
Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Koszycach
Głosów: 496
Kinga Polny,
Kinga Polny -
Szkoła Podstawowa w Jadwisinie
Głosów: 487
Patryk Wilk,
Patryk Wilk - 12 lat
Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Koszycach
Głosów: 481
Jessica Kleczkowska,
Jessica Kleczkowska - 9 lat
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Rosponda w Żyrowej
Głosów: 479
Olga Wujkowska,
Olga Wujkowska -
Szkoła Podstawowa w Jadwisinie
Głosów: 471
Marcela Tomal,
Marcela Tomal - 12 lat
Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Koszycach
Głosów: 469
Asia Dziubałtowska,
Asia Dziubałtowska -
Szkoła Podstawowa nr 5 im. A. F. Modrzewskiego w Piotrkowie Trybunalskim
Głosów: 469
Julia Masłowska,
Julia Masłowska - 9 lat
Publiczna Szkoła Podstawowa w Brudkach Starych
Głosów: 466
Katarzyna Bonar,
Katarzyna Bonar - 8 lat
Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Koszycach
Głosów: 465
Barbara Wierzbicka,
Barbara Wierzbicka - 13 lat
Zespół Oświatowy w Polskowoli
Głosów: 462
Piotr Moroz,
Piotr Moroz -
Szkoła Podstawowa w Jadwisinie
Głosów: 455
Ania Moroz,
Ania Moroz -
Szkoła Podstawowa w Jadwisinie
Głosów: 452
Emilka Lisiecka,
Emilka Lisiecka -
Szkoła Podstawowa w Jadwisinie
Głosów: 451
Wiktoria Jastrzębska,
Wiktoria Jastrzębska -
Szkoła Podstawowa w Jadwisinie
Głosów: 448
Zuzia Wilisz,
Zuzia Wilisz -
Szkoła Podstawowa w Jadwisinie
Głosów: 448
Miłosz Janda,
Miłosz Janda - 8 lat
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Rosponda w Żyrowej
Głosów: 444
Zuzia Wnukowska,
Zuzia Wnukowska -
Szkoła Podstawowa w Jadwisinie
Głosów: 443
Oliwia Kosewska,
Oliwia Kosewska -
Szkoła Podstawowa w Jadwisinie
Głosów: 442
Karolina Melnyczek,
Karolina Melnyczek -
Szkoła Podstawowa w Jadwisinie
Głosów: 431
Ala Godlewska,
Ala Godlewska -
Szkoła Podstawowa w Jadwisinie
Głosów: 431
Mikołaj Hukaluk,
Mikołaj Hukaluk - 6 lat
Zespół Oświatowy w Polskowoli
Głosów: 429
Klaudiusz Dobrzeniecki,
Klaudiusz Dobrzeniecki - 9 lat
Zespół Szkół nr 27 w Bydgoszczy
Głosów: 420
Kacper Andryszczyk,
Kacper Andryszczyk -
Szkoła Podstawowa w Jadwisinie
Głosów: 418
Alan Ole,
Alan Ole -
Gimnazjum im. M. Dąbrowskiej nr 4 w Kaliszu
Głosów: 417
Marta Matejek,
Marta Matejek - 10 lat
Zespół Oświatowy w Polskowoli
Głosów: 417
Jaś Witkowski,
Jaś Witkowski -
Szkoła Podstawowa w Jadwisinie
Głosów: 416
Beata Sydorko,
Beata Sydorko - 9 lat
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Rosponda w Żyrowej
Głosów: 415
Oliwka Szadkowska,
Oliwka Szadkowska -
Szkoła Podstawowa nr 5 im. A. F. Modrzewskiego w Piotrkowie Trybunalskim
Głosów: 412
Zuza Tymanowska,
Zuza Tymanowska -
Szkoła Podstawowa nr 5 im. A. F. Modrzewskiego w Piotrkowie Trybunalskim
Głosów: 411
Emilia Głowniak,
Emilia Głowniak - 10 lat
Zespół Oświatowy w Polskowoli
Głosów: 411
Aldona Wysokińska,
Aldona Wysokińska - 10 lat
Zespół Oświatowy w Polskowoli
Głosów: 409
Dominik Wyszkowski,
Dominik Wyszkowski - 9 lat
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Rosponda w Żyrowej
Głosów: 407
Julia Sokołów,
Julia Sokołów - 7 lat
Zespół Oświatowy w Polskowoli
Głosów: 407
Kacper Wnukowski,
Kacper Wnukowski -
Szkoła Podstawowa w Jadwisinie
Głosów: 405
Wiktoria Boreczek,
Wiktoria Boreczek - 8 lat
Zespół Oświatowy w Polskowoli
Głosów: 403
Robert Rosoł,
Robert Rosoł - 9 lat
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Rosponda w Żyrowej
Głosów: 402
Kacper Aleksandrowicz,
Kacper Aleksandrowicz - 7 lat
Zespół Oświatowy w Polskowoli
Głosów: 402
Hanna Fert,
Hanna Fert - 8 lat
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Rosponda w Żyrowej
Głosów: 401
Patrycja Kucińska,
Patrycja Kucińska - 10 lat
Publiczna Szkoła Podstawowa w Brudkach Starych
Głosów: 398
Małgorzata Kalenik,
Małgorzata Kalenik - 8 lat
Zespół Oświatowy w Polskowoli
Głosów: 398
Kinga Parafian,
Kinga Parafian - 7 lat
Zespół Oświatowy w Polskowoli
Głosów: 398
Zuzanna Kopciewicz,
Zuzanna Kopciewicz - 10 lat
Zespół Oświatowy w Polskowoli
Głosów: 397
Kacper Sójka ,
Kacper Sójka - 7 lat
Zespół Oświatowy w Polskowoli
Głosów: 396
Magda Gałach,
Magda Gałach - 10 lat
Zespół Oświatowy w Polskowoli
Głosów: 396
Edyta Podrażka,
Edyta Podrażka - 9 lat
Publiczna Szkoła Podstawowa w Brudkach Starych
Głosów: 394
Piotr Pieńkowski,
Piotr Pieńkowski - 8 lat
Publiczna Szkoła Podstawowa w Brudkach Starych
Głosów: 394
Łukasz Grzeszczyk ,
Łukasz Grzeszczyk - 10 lat
Zespół Oświatowy w Polskowoli
Głosów: 393
Kuba Gliszczyński,
Kuba Gliszczyński -
Szkoła Podstawowa nr 5 im. A. F. Modrzewskiego w Piotrkowie Trybunalskim
Głosów: 387
Szymon Rekus,
Szymon Rekus - 9 lat
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Rosponda w Żyrowej
Głosów: 386
Wiktor Sawiński,
Wiktor Sawiński - 7 lat
Zespół Oświatowy w Polskowoli
Głosów: 386
Karolina Sierpień ,
Karolina Sierpień - 7 lat
Zespół Oświatowy w Polskowoli
Głosów: 386
Kamila Komoń,
Kamila Komoń - 10 lat
Zespół Oświatowy w Polskowoli
Głosów: 386
Marysia Juchnikowska,
Marysia Juchnikowska - 10 lat
Zespół Oświatowy w Polskowoli
Głosów: 385
Marcin Wierzchowski,
Marcin Wierzchowski - 8 lat
Zespół Oświatowy w Polskowoli
Głosów: 384
Ewelina Siennicka,
Ewelina Siennicka - 8 lat
Zespół Oświatowy w Polskowoli
Głosów: 383
Natalia Kacperska,
Natalia Kacperska -
Szkoła Podstawowa nr 5 im. A. F. Modrzewskiego w Piotrkowie Trybunalskim
Głosów: 381
Dominika Szcześniak,
Dominika Szcześniak - 12 lat
Zespół Oświatowy w Polskowoli
Głosów: 381
Hubert Czechowicz,
Hubert Czechowicz -
Szkoła Podstawowa nr 5 im. A. F. Modrzewskiego w Piotrkowie Trybunalskim
Głosów: 378
Patryk Szcześniak,
Patryk Szcześniak - 7 lat
Zespół Oświatowy w Polskowoli
Głosów: 378
Norbert Foryszewski,
Norbert Foryszewski - 8 lat
Zespół Oświatowy w Polskowoli
Głosów: 377
Hubert Staniaszek,
Hubert Staniaszek -
Szkoła Podstawowa nr 5 im. A. F. Modrzewskiego w Piotrkowie Trybunalskim
Głosów: 376
Tomasz Górka,
Tomasz Górka - 10 lat
Publiczna Szkoła Podstawowa w Brudkach Starych
Głosów: 375
Alan Ole,
Alan Ole -
Gimnazjum im. M. Dąbrowskiej nr 4 w Kaliszu
Głosów: 374
Paulina Sierpień,
Paulina Sierpień - 6 lat
Zespół Oświatowy w Polskowoli
Głosów: 373
Beatka Jastrzębska,
Beatka Jastrzębska - 8 lat
Zespół Oświatowy w Polskowoli
Głosów: 373
Klaudia Ślifierska,
Klaudia Ślifierska -
Szkoła Podstawowa nr 5 im. A. F. Modrzewskiego w Piotrkowie Trybunalskim
Głosów: 371
Małgorzata Matejek,
Małgorzata Matejek - 10 lat
Zespół Oświatowy w Polskowoli
Głosów: 371
Patrycja Gnych,
Patrycja Gnych - 10 lat
Zespół Oświatowy w Polskowoli
Głosów: 370
Wiktoria Podrażka,
Wiktoria Podrażka - 9 lat
Publiczna Szkoła Podstawowa w Brudkach Starych
Głosów: 367
Weronika Boreczek,
Weronika Boreczek - 8 lat
Zespół Oświatowy w Polskowoli
Głosów: 365
Zuzanna Szcześniak,
Zuzanna Szcześniak - 8 lat
Zespół Oświatowy w Polskowoli
Głosów: 363
Julia Englender,
Julia Englender - 8 lat
Zespół Oświatowy w Polskowoli
Głosów: 363
Amelia Boreczek,
Amelia Boreczek - 6 lat
Zespół Oświatowy w Polskowoli
Głosów: 362
Klaudia Juchnikowska,
Klaudia Juchnikowska - 13 lat
Zespół Oświatowy w Polskowoli
Głosów: 361
Michał Wiszniewski,
Michał Wiszniewski - 10 lat
Zespół Oświatowy w Polskowoli
Głosów: 359
Ania Celińska,
Ania Celińska - 11 lat
Zespół Oświatowy w Polskowoli
Głosów: 355
Jola Wysokińska,
Jola Wysokińska - 7 lat
Zespół Oświatowy w Polskowoli
Głosów: 354
Wiktoria Walaszek,
Wiktoria Walaszek - 6 lat
Zespół Oświatowy w Polskowoli
Głosów: 350
Adrian Sierakowski,
Adrian Sierakowski - 10 lat
Zespół Oświatowy w Polskowoli
Głosów: 348
Basia Wiśnicka,
Basia Wiśnicka - 12 lat
Zespół Oświatowy w Polskowoli
Głosów: 346
Maciuś Balbier,
Maciuś Balbier - 6 lat
Zespół Oświatowy w Polskowoli
Głosów: 344
Julia Kowalczyk,
Julia Kowalczyk - 7 lat
Zespół Oświatowy w Polskowoli
Głosów: 341
Amelia Matejek,
Amelia Matejek - 10 lat
Zespół Oświatowy w Polskowoli
Głosów: 338
Jakub Podrażka,
Jakub Podrażka - 9 lat
Publiczna Szkoła Podstawowa w Brudkach Starych
Głosów: 336
Krystian Bogucki,
Krystian Bogucki - 11 lat
Zespół Oświatowy w Polskowoli
Głosów: 335
Klaudia Kozioł,
Klaudia Kozioł - 9 lat
Publiczna Szkoła Podstawowa w Brudkach Starych
Głosów: 333
Denis Trella,
Denis Trella - 9 lat
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Rosponda w Żyrowej
Głosów: 330
Jakub Fiedorek,
Jakub Fiedorek - 8 lat
Publiczna Szkoła Podstawowa w Brudkach Starych
Głosów: 329
Łukasz Hukaluk,
Łukasz Hukaluk - 10 lat
Zespół Oświatowy w Polskowoli
Głosów: 326
Patrick Blacha,
Patrick Blacha - 8 lat
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Rosponda w Żyrowej
Głosów: 325
Łukasz Gryczka,
Łukasz Gryczka - 10 lat
Publiczna Szkoła Podstawowa w Brudkach Starych
Głosów: 320
Patryk Kiełbasa,
Patryk Kiełbasa - 8 lat
Zespół Oświatowy w Polskowoli
Głosów: 319
Jakub Kubalski,
Jakub Kubalski - 12 lat
Zespół Oświatowy w Polskowoli
Głosów: 318
Igor Rybak,
Igor Rybak - 8 lat
Zespół Oświatowy w Polskowoli
Głosów: 314
Kacper Chełstowski,
Kacper Chełstowski - 9 lat
Publiczna Szkoła Podstawowa w Brudkach Starych
Głosów: 312
Ewelina Wysokińska,
Ewelina Wysokińska - 12 lat
Zespół Oświatowy w Polskowoli
Głosów: 308
Paweł Dziarski,
Paweł Dziarski - 9 lat
Publiczna Szkoła Podstawowa w Brudkach Starych
Głosów: 279
Wojciech Bohuszewicz,
Wojciech Bohuszewicz - 9 lat
Zespół Szkół nr 27 w Bydgoszczy
Głosów: 137
Bartosz Godlewski,
Bartosz Godlewski - 9 lat
Zespół Szkół nr 27 w Bydgoszczy
Głosów: 86
Mariusz Godlewski,
Mariusz Godlewski - 8 lat
Zespół Szkół nr 27 w Bydgoszczy
Głosów: 73
Oliwia Stasiewska,
Oliwia Stasiewska - 9 lat
Zespół Szkół nr 27 w Bydgoszczy
Głosów: 59
Julia Bursztyńska,
Julia Bursztyńska - 9 lat
Zespół Szkół nr 27 w Bydgoszczy
Głosów: 59
Weronika Damer-Łakomska,
Weronika Damer-Łakomska - 9 lat
Zespół Szkół nr 27 w Bydgoszczy
Głosów: 51
Nikodem Piórkowski,
Nikodem Piórkowski - 9 lat
Zespół Szkół nr 27 w Bydgoszczy
Głosów: 30
Filip Górski,
Filip Górski - 9 lat
Zespół Szkół nr 27 w Bydgoszczy
Głosów: 23
Kacper Radosz,
Kacper Radosz - 9 lat
Zespół Szkół nr 27 w Bydgoszczy
Głosów: 21
Dominika Rzysko,
Dominika Rzysko - 9 lat
Zespół Szkół nr 27 w Bydgoszczy
Głosów: 20
Ewa Głowińska,
Ewa Głowińska - 8 lat
Zespół Szkół nr 27 w Bydgoszczy
Głosów: 19
Martyna Orlikowska,
Martyna Orlikowska - 9 lat
Zespół Szkół nr 27 w Bydgoszczy
Głosów: 14

Partnerzy

Partnerzy medialni