Konkurs Szkolnastrona Roku - Finał Konkursu „Szkolnastrona Roku 2015”

STRONY INTERNETOWE DLA OŚWIATY

Finał konkursu „Szkolnastrona Roku 2016”

Konkurs Szkolnastrona Roku

PROMUJEMY I NAGRADZAMY!

 

Wszystko za systematyczną pracę, pomysłowość i dobre chęci. Nasz wiodący i trwający cały rok Konkurs "Szkolnastrona Roku" stworzony został z myślą o czasochłonnej i wymagającej dużej kreatywności pracy administratorów stron www szkół. To oni promują placówkę w Internecie i kreują jej wizerunek - nie bójmy się tego słowa - światowy.  Takie będzie o niej nasze zdanie, jaki obraz da nam jej strona internetowa.

 

 

W drugiej edycji konkursu Szkolnastrona.pl wzięło udział 471 placówek. W tym roku lista stron konkursowych wydłużyła się już dwukrotnie, co nas bardzo cieszy, przy czym ich liczba stale rośnie! Okazuje się, że szkoły i przedszkola, które mieliśmy okazję powitać w naszych szeregach w ciągu ostatnich miesięcy, ruszyły dzielnie do boju, zgodnie z zasadą, że ostatni mogą stać się pierwszymi. Kolejna edycja wkrótce zostanie uruchomiona. Zapraszamy do wzięcia w niej udziału.

 

Nie jesteście Państwo pewni czy bierzecie udział w konkursie, a chcielibyście mieć szansę na wygraną? Skontaktujcie się z Biurem Obsługi Klienta pod numerem: 34 377 06 50 lub 34 377 06 51. Zmienimy ten stan rzeczy!

 

Partnerzy

Partnerzy medialni