- Finał Konkursu „Szkolnastrona Roku 2015”

STRONY INTERNETOWE DLA OŚWIATY

Finał konkursu „Szkolnastrona Roku 2016”

GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE!


Spotkania ze Smoczą Buźką 2015 - Najlepsza praca ręczna – kategoria dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym

Kinga Basic,
Kinga Basic - 10 lat
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Chojnie
Głosów: 116
Joanna Bławat,
Joanna Bławat - 10 lat
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Chojnie
Głosów: 68
Dominika Drążek,
Dominika Drążek - 15 lat
VI Gimnazjum MCE z Krościenka
Głosów: 65
Julia Pawlaczyk,
Julia Pawlaczyk - 7 lat
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Chojnie
Głosów: 62
Magdalena Chatłas,
Magdalena Chatłas - 10 lat
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Chojnie
Głosów: 37
Jan Gałuszka,
Jan Gałuszka - 10 lat
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Chojnie
Głosów: 11
Aneta Koterba,
Aneta Koterba - 15 lat
VI Gimnazjum MCE z Krościenka
Głosów: 10
Mikołaj Betnerowicz,
Mikołaj Betnerowicz - 14 lat
Gimnazjum nr 7 im. K. I. Gałczyńskiego w Częstochowie
Głosów: 9
Ilona Kotula,
Ilona Kotula - 15 lat
VI Gimnazjum MCE z Krościenka
Głosów: 5
Piotr Junosz,
Piotr Junosz - 10 lat
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Chojnie
Głosów: 4
Rafał Bryczkowski,
Rafał Bryczkowski - 10 lat
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Chojnie
Głosów: 2
Wiktoria Gacek,
Wiktoria Gacek - 10 lat
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Chojnie
Głosów: 1
Barbara Siekierka, Smok Baltor
Smok Baltor
Barbara Siekierka - 9 lat
Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu
Głosów: 0
Emilia Piątek,
Emilia Piątek - 9 lat
Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu
Głosów: 0
Maja Witczyn, Mały smoczek Płomyk
Mały smoczek Płomyk
Maja Witczyn - 9 lat
Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu
Głosów: 0
Wiktoria Baczkowska,
Wiktoria Baczkowska - 10 lat
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Chojnie
Głosów: 0
Alicja Majewska,
Alicja Majewska - 9 lat
Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina w Warszawie
Głosów: 0
Wiktoria Krupa,
Wiktoria Krupa - 10 lat
Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu "Jutrzenka" w Zakopanem
Głosów: 0
Karolina Strączek,
Karolina Strączek - 11 lat
Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu "Jutrzenka" w Zakopanem
Głosów: 0
Tonia Czajkowska,
Tonia Czajkowska - 8 lat
Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu "Jutrzenka" w Zakopanem
Głosów: 0
Julia Małeta,
Julia Małeta - 7 lat
Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu "Jutrzenka" w Zakopanem
Głosów: 0
Jaś Wójcik,
Jaś Wójcik - 8 lat
Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu "Jutrzenka" w Zakopanem
Głosów: 0
Marika Sokołowska,
Marika Sokołowska - 11 lat
Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu "Jutrzenka" w Zakopanem
Głosów: 0
Karol Bobek,
Karol Bobek - 7 lat
Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu "Jutrzenka" w Zakopanem
Głosów: 0
Antoni Rzucidło,
Antoni Rzucidło - 11 lat
Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu "Jutrzenka" w Zakopanem
Głosów: 0
Aleksandra Białas,
Aleksandra Białas - 9 lat
Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu "Jutrzenka" w Zakopanem
Głosów: 0
Klemens Gąsienica Giewont,
Klemens Gąsienica Giewont - 8 lat
Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu "Jutrzenka" w Zakopanem
Głosów: 0
Julia Garlicka,
Julia Garlicka - 7 lat
Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu "Jutrzenka" w Zakopanem
Głosów: 0
Jędrzej Pawłowski,
Jędrzej Pawłowski - 12 lat
Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu "Jutrzenka" w Zakopanem
Głosów: 0
Anna Strama,
Anna Strama - 8 lat
Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu "Jutrzenka" w Zakopanem
Głosów: 0
Weronika Mrowca-Kuscorz,
Weronika Mrowca-Kuscorz - 8 lat
Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu "Jutrzenka" w Zakopanem
Głosów: 0
Nina Gil,
Nina Gil - 7 lat
Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu "Jutrzenka" w Zakopanem
Głosów: 0
Aleksandra Jarończyk,
Aleksandra Jarończyk - 7 lat
Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu "Jutrzenka" w Zakopanem
Głosów: 0
Klemens Joniak,
Klemens Joniak - 10 lat
Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu "Jutrzenka" w Zakopanem
Głosów: 0
Łucja Rzadkosz,
Łucja Rzadkosz - 7 lat
Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu "Jutrzenka" w Zakopanem
Głosów: 0
Maria Trybus,
Maria Trybus - 8 lat
Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu "Jutrzenka" w Zakopanem
Głosów: 0
Emilia Kardiel,
Emilia Kardiel - 9 lat
Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu "Jutrzenka" w Zakopanem
Głosów: 0
Joanna Borzycka,
Joanna Borzycka - 10 lat
Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu "Jutrzenka" w Zakopanem
Głosów: 0
Antonina Młynarczyk,
Antonina Młynarczyk - 7 lat
Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu "Jutrzenka" w Zakopanem
Głosów: 0
Iwona Kamińska,
Iwona Kamińska - 7 lat
Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu "Jutrzenka" w Zakopanem
Głosów: 0
Kaspian Dudzik,
Kaspian Dudzik - 7 lat
Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu "Jutrzenka" w Zakopanem
Głosów: 0
Jakub Jędrol,
Jakub Jędrol - 12 lat
Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu "Jutrzenka" w Zakopanem
Głosów: 0
Honorata Miśkowiec,
Honorata Miśkowiec - 16 lat
Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu "Jutrzenka" w Zakopanem
Głosów: 0
Rozalia Kenar,
Rozalia Kenar - 11 lat
Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu "Jutrzenka" w Zakopanem
Głosów: 0
Marcelina Michalec,
Marcelina Michalec - 12 lat
Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu "Jutrzenka" w Zakopanem
Głosów: 0
Maria Wnuk,
Maria Wnuk - 10 lat
Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu "Jutrzenka" w Zakopanem
Głosów: 0
Dominik Olszewski,
Dominik Olszewski - 16 lat
Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Ostródzie
Głosów: 0
Ania Pstrucha,
Ania Pstrucha - 6 lat
Niepubliczna Szkoła Podstawowa EDISON w Chrzanowie
Głosów: 0
Jakub Kopczyk,
Jakub Kopczyk - 12 lat
Niepubliczna Szkoła Podstawowa EDISON w Chrzanowie
Głosów: 0
Amelia Mandau,
Amelia Mandau - 7 lat
Niepubliczna Szkoła Podstawowa EDISON w Chrzanowie
Głosów: 0
Aleksandra Mańko,
Aleksandra Mańko - 8 lat
Niepubliczna Szkoła Podstawowa EDISON w Chrzanowie
Głosów: 0
Piotr Mikuśkiewicz,
Piotr Mikuśkiewicz - 7 lat
Niepubliczna Szkoła Podstawowa EDISON w Chrzanowie
Głosów: 0
Szymon Leśniowski,
Szymon Leśniowski - 11 lat
Niepubliczna Szkoła Podstawowa EDISON w Chrzanowie
Głosów: 0
Jan Spytkowski,
Jan Spytkowski - 8 lat
Niepubliczna Szkoła Podstawowa EDISON w Chrzanowie
Głosów: 0
Oliwia Kalisz,
Oliwia Kalisz - 7 lat
Niepubliczna Szkoła Podstawowa EDISON w Chrzanowie
Głosów: 0
Amelia Madej,
Amelia Madej - 11 lat
Niepubliczna Szkoła Podstawowa EDISON w Chrzanowie
Głosów: 0
Marek Kozioł,
Marek Kozioł - 9 lat
Niepubliczna Szkoła Podstawowa EDISON w Chrzanowie
Głosów: 0
Sara Siwek,
Sara Siwek - 8 lat
Niepubliczna Szkoła Podstawowa EDISON w Chrzanowie
Głosów: 0
Zuzanna Spytkowska,
Zuzanna Spytkowska - 9 lat
Niepubliczna Szkoła Podstawowa EDISON w Chrzanowie
Głosów: 0
Maja Tylutki,
Maja Tylutki - 7 lat
Niepubliczna Szkoła Podstawowa EDISON w Chrzanowie
Głosów: 0
Hanna Szczupaczewska,
Hanna Szczupaczewska - 7 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie
Głosów: 0
Katarzyna Szostek,
Katarzyna Szostek - 10 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie
Głosów: 0
Antonina Bielawska,
Antonina Bielawska - 7 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie
Głosów: 0
Grzegorz Czarny,
Grzegorz Czarny - 7 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie
Głosów: 0
Kinga Skotnicka,
Kinga Skotnicka - 11 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie
Głosów: 0
Weronika Golańska,
Weronika Golańska - 8 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie
Głosów: 0
Anastazja,
Anastazja - 10 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie
Głosów: 0
Emilia Kołodziej,
Emilia Kołodziej - 10 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie
Głosów: 0
Izabela Bartosik,
Izabela Bartosik - 12 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie
Głosów: 0
Agata,
Agata - 9 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie
Głosów: 0
Weronika Duda,
Weronika Duda - 10 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie
Głosów: 0
Martyna Ziółko,
Martyna Ziółko - 7 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie
Głosów: 0
Zuzanna Zborowska,
Zuzanna Zborowska - 9 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie
Głosów: 0
Zbyszek Bielawski,
Zbyszek Bielawski - 10 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie
Głosów: 0
Seweryn Piech,
Seweryn Piech - 7 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie
Głosów: 0
Hanna Wawrzeńczak,
Hanna Wawrzeńczak - 7 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie
Głosów: 0
Amelia Messyasz,
Amelia Messyasz - 9 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie
Głosów: 0
Wojciech Szwec,
Wojciech Szwec - 10 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie
Głosów: 0
Zuzanna Mruklik,
Zuzanna Mruklik - 7 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie
Głosów: 0
Krzysztof Nowicki,
Krzysztof Nowicki - 7 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie
Głosów: 0
Blanka Piotrowska,
Blanka Piotrowska - 7 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie
Głosów: 0
Weronika Całkosińska,
Weronika Całkosińska - 10 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie
Głosów: 0
Dariusz Rachajski,
Dariusz Rachajski - 7 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie
Głosów: 0
Maja Niepsujewicz,
Maja Niepsujewicz - 6 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie
Głosów: 0
Maja Tomczak,
Maja Tomczak - 9 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie
Głosów: 0
Adam Chrząstowski,
Adam Chrząstowski - 7 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie
Głosów: 0
Gracjan Maj,
Gracjan Maj - 10 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie
Głosów: 0
Patryk Szawuła,
Patryk Szawuła - 14 lat
Gimnazjum nr 3 im. Armii Krajowej w Zgorzelcu
Głosów: 0
Lena Kusy,
Lena Kusy - 7 lat
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zgorzelcu
Głosów: 0
Karol Ciszewski,
Karol Ciszewski - 11 lat
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Złej Wsi Małej
Głosów: 0
Klaudia Kowalska,
Klaudia Kowalska - 7 lat
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Złej Wsi Małej
Głosów: 0
Jagoda Kowalska,
Jagoda Kowalska - 8 lat
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Złej Wsi Małej
Głosów: 0
Olga Trzcińska,
Olga Trzcińska - 7 lat
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Złej Wsi Małej
Głosów: 0
Martyna Rutkowska,
Martyna Rutkowska - 7 lat
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Złej Wsi Małej
Głosów: 0
Anita Chmura,
Anita Chmura - 10 lat
Szkoła Podstawowa nr 2 w Wadowicach
Głosów: 0
Otylia Ochman,
Otylia Ochman - 10 lat
Szkoła Podstawowa nr 2 w Wadowicach
Głosów: 0
Julia Góra,
Julia Góra - 10 lat
Szkoła Podstawowa nr 2 w Wadowicach
Głosów: 0
Joanna Wójcicka,
Joanna Wójcicka - 10 lat
Szkoła Podstawowa nr 2 w Wadowicach
Głosów: 0
Julita Mierzejewska,
Julita Mierzejewska - 8 lat
Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego w Olszewie-Borkach
Głosów: 0
Paulina Perzanowska,
Paulina Perzanowska - 8 lat
Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego w Olszewie-Borkach
Głosów: 0
Izabela Roicka,
Izabela Roicka - 8 lat
Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego w Olszewie-Borkach
Głosów: 0
Hubert Laskowski,
Hubert Laskowski - 8 lat
Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego w Olszewie-Borkach
Głosów: 0
Karolina Kamień,
Karolina Kamień - 8 lat
Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego w Olszewie-Borkach
Głosów: 0
Patrycja Leszczyńska,
Patrycja Leszczyńska - 8 lat
Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego w Olszewie-Borkach
Głosów: 0
Krzysztof Szczepaniak,
Krzysztof Szczepaniak - 8 lat
Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego w Olszewie-Borkach
Głosów: 0
Julia Turek,
Julia Turek - 8 lat
Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego w Olszewie-Borkach
Głosów: 0
Wiktoria Tyszkiewicz,
Wiktoria Tyszkiewicz - 10 lat
Gryfiński Dom Kultury
Głosów: 0
Wiktoria Łacny,
Wiktoria Łacny - 9 lat
Gryfiński Dom Kultury
Głosów: 0
Justyna Białek,
Justyna Białek - 7 lat
Gryfiński Dom Kultury
Głosów: 0
Jan Dejewski,
Jan Dejewski - 6 lat
Gryfiński Dom Kultury
Głosów: 0
Maciej Okuński,
Maciej Okuński - 13 lat
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Kole
Głosów: 0
Angelika Kondel,
Angelika Kondel - 15 lat
Zespół Szkół Specjalnych w Siemiatyczach
Głosów: 0
Karolina Bekacz,
Karolina Bekacz - 13 lat
Gimnazjum nr 3 im. Armii Krajowej w Zgorzelcu
Głosów: 0
Adam,
Adam - 7 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie
Głosów: 0
Filip,
Filip - 7 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie
Głosów: 0
Oliwia Kuczmowska,
Oliwia Kuczmowska - 7 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie
Głosów: 0
Maja,
Maja - 7 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie
Głosów: 0
Martynka,
Martynka - 7 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie
Głosów: 0
Misia,
Misia - 7 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie
Głosów: 0
Olek,
Olek - 7 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie
Głosów: 0
Olivia,
Olivia - 7 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie
Głosów: 0
Oława,
Oława - 7 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie
Głosów: 0
Weronika,
Weronika - 7 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie
Głosów: 0
Paweł Kaim,
Paweł Kaim - 9 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie
Głosów: 0
Szymon Dyczyński,
Szymon Dyczyński - 9 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie
Głosów: 0
Martyna Tomaszewska,
Martyna Tomaszewska - 9 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie
Głosów: 0
Ania Pakiet,
Ania Pakiet - 9 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie
Głosów: 0
Natalka Sawczuk,
Natalka Sawczuk - 9 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie
Głosów: 0
Jarek Horak,
Jarek Horak - 9 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie
Głosów: 0
Nadia Bernadyn,
Nadia Bernadyn - 9 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie
Głosów: 0
Szymon Panas,
Szymon Panas - 9 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie
Głosów: 0
Ania Tomaszewska,
Ania Tomaszewska - 9 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie
Głosów: 0

Partnerzy

Partnerzy medialni