SMS-owe głosowanie smoki skrzydłami nakryły. :) - Finał Konkursu „Szkolnastrona Roku 2015”

SMS-owe głosowanie smoki skrzydłami nakryły. :)

Niniejszym mamy przyjemność zawiadomić, że 15 maja 2015 roku o godz. 15:00 zakończyło się głosowanie sms w konkursie „Spotkania ze Smoczą Buźką 2015”.

Prezentujemy jego rezultaty w poszczególnych kategoriach.

Najlepsza fotografia

I miejsce: Blanka Piotrowska ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie

II miejsce: Dzieci i Nauczycielki z grupy Króliczki z Gminnego Przedszkola „Pod Stumilowym Lasem” w Pęclinie

III miejsce: Anastazja, Matfiej, Tymofij i Jurek ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie

Najlepsza praca ręczna – kategoria dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym

I miejsce: Kinga Basic ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Chojnie

II miejsce: Joanna Bławat ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Chojnie

III miejsce: Dominika Drążek z VI Gimnazjum MCE z Krościenka

Najlepsza praca ręczna – kategoria dla dzieci w wieku przedszkolnym

I miejsce: Aleksandra Szczubidło z Miejskiego Przedszkola nr 4 im. Jana Brzechwy w Częstochowie

II miejsce: Malwina Kąkol, Sonia Stelęgowska, Adaś Sędek, Hania Cichosz, Nikola Ciącka z Gminnego Przedszkola „Pod Stumilowym Lasem” w Pęclinie

III miejsce: Karolina Bielańska z Tatrzańskiego Centrum Kultury i Sportu „Jutrzenka” w Zakopanem

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! :)

Po raz pierwszy głosowanie w naszym konkursie fotograficzno-plastycznym było głosowaniem sms-owym z telefonu komórkowego, a nie internetowym z komputera.

Dziękujemy wszystkim głosującym za zaangażowanie i zapraszamy 20 maja. Wtedy podamy wyniki konkursu w gronie: decyzje Jury i podsumujemy całość konkursu „Spotkania ze Smoczą Buźką 2015”.

Wasze prace są tak piękne i pomysłowe, że już dziś przeraża nas konieczność wyboru tylko kilku z nich. Szykuje się zacięta debata Jury, które będzie musiało zionąć ogniem, żeby obronić swoich faworytów. Trzymajcie kciuki i śledźcie naszą stronę w przyszłym tygodniu. ;)

Ze smoczymi pozdrowieniami,

Zespół Szkolnastrona.pl

• Zdjęcie: SMS-owe głosowanie smoki skrzydłami nakryły. :)