Konkurs "Spotkania ze Smoczą Buźką 2015" - Finał Konkursu „Szkolnastrona Roku 2015”

Konkurs "Spotkania ze Smoczą Buźką 2015"

Z wiosną w szkolnastrona.pl i w Teatrze Groteska zawsze idzie nowe, ale w tym roku nie idą, a nadchodzą smoki! ;) Słyszycie jak tuptają swoimi wielkimi, zielonymi stopami? Taki wstęp oznacza, że a) zbliża się krakowska Wielka Parada Smoków oraz b) (tu niespodzianka) rusza konkurs fotograficzno-plastyczny „Spotkania ze Smoczą Buźką 2015".

Konkurs polega na przedstawieniu buźki z naszego logo, wcielającej się w postać smoka, inspirowanego Wielką Paradą Smoków w Krakowie. Tym, którzy nie mieli okazji być z nami w 2014 roku, przypominamy relację z zeszłorocznej krakowskiej przygody oraz polecamy smoczą stronę.

Smok Szkolnostronuś :)

Patronat honorowy nad konkursem obejmuje Teatr Groteska z Krakowa, organizator smoczego święta, na którym będziemy zionąć pozytywnymi emocjami w dniach 30-31 maja.

Prace będą przyjmowane w 3 kategoriach:

• najlepsza praca ręczna dla dzieci w wieku przedszkolnym

• najlepsza praca ręczna dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym

• najlepsza fotografia

i oceniane przez:

• Internautów, poprzez oddanie głosu na wybraną pracę w systemie głosowania SMS

(grono: Głosowanie Internautów)

• zespół pracowników szkolnastrona.pl oraz przedstawicieli Teatru Groteska

(grono: decyzje Jury).

Prace można nadsyłać do 15 maja 2015 roku na adres:

Szkolnastrona.pl S.C.
42-202 Częstochowa
z dopiskiem „Spotkania ze Smoczą Buźką 2015"

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu fotograficzno-plastycznego „Spotkania ze Smoczą Buźką 2015" oraz regulaminem Głosowania Internautów, w których znajdziecie szczegółowe informacje.

Głosowanie Internautów ruszy pełną parą w momencie wpłynięcia do naszej siedziby pierwszej pracy konkursowej, która niezwłocznie zostanie umieszczona na stronie w zakładce Spotkania ze Smoczą Buźką 2015 i na którą będzie można oddawać głosy od tego momentu.

W tym roku parada odbywa się pod hasłem SMOKI Z CZTERECH STRON ŚWIATA, dlatego zapraszamy do konkursu przedszkolaki oraz uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z czterech stron Polski.

Liczymy, że Wasze smoki będą przedstawiały nieprzebrane bogactwo kultur z naszą buźką osadzoną na jednej, czterech, aaaaaaaaa co tam, nawet i na kilkudziesięciu smoczych szyjach.

Nie każcie nam czekać zbyt długo, niech nasze biuro zaleje stado smoków z Waszej wyobraźni.

W razie jakichkolwiek smoczych pytań, zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu: 882 054 205,

ze smoczymi pozdrowieniami,

Agnieszka Nawrot

Dyrektor ds. Marketingu