Ogłoszenie laureatów w Konkursie "Spotkania z Buźką 2013" - Finał Konkursu „Szkolnastrona Roku 2015”

Ogłoszenie laureatów w Konkursie "Spotkania z Buźką 2013"

Szanowni Państwo,

mamy przyjemność ogłosić oficjalnych zwycięzców w każdej kategorii Konkursu "Spotkania z Buźką 2013". Wybór najlepszych prac ponownie nie należał do prostych. Po długich negocjacjach jury wybrało te najlepsze z najlepszych.

Przedstawiamy zwycięzców każdej kategorii w Konkursie Spotkania z Buźką 2013.

• Najlepsza fotografia – Maja Korczyńska ze Szkoły Podstawowej nr 75 im. Marii Konopnickiej w Warszawie

• Najlepsza praca ręczna – kategoria dla dzieci w wieku szkolnym – Adam Dębny ze Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Piotrkowie Trybunalskim.

• Najlepsza praca ręczna – kategoria dla dzieci w wieku przedszkolnym – Maciej Setman z Przedszkola nr 1 w Bieruniu.

Poniżej przedstawiamy Zwycięzców w Głosowaniu Internautów:

• Najlepsza fotografia – Ewa Stopa ze Szkoły Podstawowej nr 75 im. Marii Konopnickiej w Warszawie.

• Najlepsza praca ręczna – kategoria dla dzieci w wieku szkolnym - Maria Bronka ze Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Piotrkowie Trybunalskim.

• Najlepsza praca ręczna – kategoria dla dzieci w wieku przedszkolnym – Agata Niciewicz z Przedszkola nr 1 w Bieruniu

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom talentu i inwencji twórczej oraz zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród podczas rozstrzygnięcia Konkursu „Szkolnastrona Roku 2013”, które odbędzie się 27 września 2013 roku o godz. 13 na Stadionie Narodowym w Warszawie.

• Maja Korczyńska - Najlepsza fotografiaMaja Korczyńska - Najlepsza fotografia
  • Adam Dębny, praca Adam Dębny, praca "Mikołajek XXI wieku" - Najlepsza praca ręczna w kategorii dla dzieci w wieku szkolnym
  • Maciej Setman, praca Maciej Setman, praca "Pirat" - Najlepsza praca ręczna w kategorii dla dzieci w wieku przedszkolnym
  • Ewa Stopa - Najlepsza fotografia w Głosowaniu InternautówEwa Stopa - Najlepsza fotografia w Głosowaniu Internautów