Wydłużenie terminu głosowania w Konkursie "Spotkania z Buźką 2013" - Finał Konkursu „Szkolnastrona Roku 2015”

Wydłużenie terminu głosowania w Konkursie "Spotkania z Buźką 2013"

Szanowni Państwo,

pragniemy poinformować, że zakończenie głosowania internetowego na prace w Konkursie „Spotkania z Buźką 2013” przesuwamy ostatecznie na 10 września 2013 roku. W ostatnich dniach otrzymaliśmy wiele pięknych prac, w których widać włożony wysiłek oraz kreatywność dzieci i młodzieży je tworzących.

Chcąc zamieścić je na stronie konkursowej oraz dać możliwość oddania na nie głosu podjęliśmy decyzję przesunięcia terminu zakończenia głosowania.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że nie przyjmujemy już nowych prac. Wszystkie, które zostały wysłane po terminie 1 września nie będą uwzględnione.

Zachęcamy do obejrzenia galerii prac konkursowych oraz skorzystania z ostatnich dni możliwości oddania na nie głosów.

• Zdjęcie: Wydłużenie terminu głosowania w Konkursie "Spotkania z Buźką 2013"