Ogłaszamy III edycję Konkursu Spotkania z Buźką - Finał Konkursu „Szkolnastrona Roku 2015”

Ogłaszamy III edycję Konkursu Spotkania z Buźką

Szanowni Państwo,

z radością pragniemy poinformować, że wraz z pierwszym dniem wiosny ruszamy z III edycją KonkursuSpotkania z Buźką. Dwie poprzednie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a prace dzieci dostarczyły Jury wielu ciepłych wrażeń.Mimo, że za każdym razem stajemy przed trudnym wyborem, uwielbiamy być zasypywani pracami konkursowymi. Wiele z nich stanowi niezwykły dodatek wystroju naszego biura. Uśmiechnięte buzie towarzyszą nam w pracy, a my dzięki nim też częściej się uśmiechamy. Zapraszamy wszystkich, którzy lubią rysować, malować, wydzierać, kleić, szyć, pleść, fotografować, aby wzięli udział w naszym konkursie. Najlepsze prace otrzymają nagrody! Wszystkie prace będą opublikowane na naszej stronie internetowej i każdy uczestnik otrzyma imienny dyplom. Prosimy o zapoznanie się z zasadami Konkursu.

Tak, jak w poprzednich latach wyodrębniliśmy 3 kategorie. Tematem przewodnim na najlepszą pracę ręczną w kategorii dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz w kategorii dla dzieci w wieku szkolnym jest nasza firmowa Buźka, która tym razem wciela się w rolę bohatera ulubionej bajki bądź filmu. Tematyka fotografii pozostaje dowolna, warunkiem który należy spełnić jest przedstawienie Buźki w roli głównej. Przyjrzyjcie się zatem naszemu logo, pracom konkursowym z poprzednich lat i uruchomcie wyobraźnię. A potem nie zapomnijcie przesłać swoich wykonań do nas. Opiekunowie dzieci młodszych: powiedzcie dzieciom i rodzicom o konkursie i bądźcie ich opiekunem.

Zatem, aby wziąć udział w Konkursie "Spotkania z Buźką 2013" wystarczy, że dzieci wykonają pracę konkursową, a następnie ich opiekunowie prześlą do nas pracę swojego podopiecznego, przedstawiającą Buźkę jako bohatera bajki, filmu, legendy, opowiadania, książki lub w kategorii fotografii zdarzenia z codziennego życia, albo przedmioty, na których występuje odmiana wesołej/czasem smutnej Buźki. Technika prac jest dowolna, liczymy na Waszą kreatywność.

Prace będą oceniane w 3 kategoriach:

1. Najlepsza fotografia

2. Najlepsza praca ręczna – kategoria dla dzieci w wieku przedszkolnym

3. Najlepsza praca ręczna – kategoria dla dzieci w wieku szkolnym

Podpisane prace konkursowe (imię, nazwisko, wiek, nazwa i adres placówki oraz imię, nazwisko i numer telefonu kontaktowego opiekuna) należy przesłać najpóźniej do 1 września 2013 roku na adres:

Szkolnastrona.pl

ul. Warszawska 53,

42-202 Częstochowa.

Z dopiskiem „Spotkania z Buźką”

Trzy pierwsze miejsca w każdej kategorii zostaną nagrodzone cennymi podarunkami, ufundowanymi przez Sponsorów Konkursu.

Zachęcamy do obejrzenia galerii ubiegłorocznych prac oraz do zapoznania się z przebiegiem Konkursu pod adresem http://www.konkurs.szkolnastrona.pl .

Czekamy na Wasze prace!

Udział w Konkursie (przesłanie do nas prac) jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na publikację prac wraz z danymi ich autorów na stronie www Konkursu. Więcej informacji w Regulaminie Konkursu .

• Firmowa Buźka Szkolnastrona.plFirmowa Buźka Szkolnastrona.pl