Uroczysty finał Konkursu "Spotkania z Buźką 2012" - Finał Konkursu „Szkolnastrona Roku 2015”

Uroczysty finał Konkursu "Spotkania z Buźką 2012"

Podczas oficjalnego rozstrzygnięcia Konkursu „Szkolnastrona Roku 2012" mieliśmy przyjemność wręczyć nagrody zwycięzcom Konkursu „Spotkania z Buźką 2012". Szczególnie miło było nam gościć laureatów kategorii wyłonionych przez jury: w kategorii na najlepszą fotografię - Weronikę Rek, w kategorii na najlepszą pracę ręczną - kategoria dla dzieci w wieku szkolnym - Klaudię Kłych oraz w kategorii na najlepszą pracę ręczną - kategoria dla dzieci w wieku  przedszkolnym - Aleksandra Targiel. Przedstawiamy zwycięzców każdej kategorii oraz nagrody ufundowane przez Sponsorów, które część wymienionych wyżej laureatów miało okazję odebrać osobiście:

• Najlepsza fotografia - Weronika Rek z Gimnazjum Miejskiego nr 1 im. Gen. Władysława Andersa w Mińsku Mazowieckim

- kosz słodyczy od Szkolnastrona.pl

- kupon podarunkowy o wartości 100 zł na zakupy w salonach Empik od Szkolnastrona.pl
    - Kurs mp3 deutsch i english wraz z kodami Young Digital Planet
    - e-Sudoku Young Digital Planet

• Najlepsza praca ręczna - kategoria dla dzieci w wieku szkolnym - Klaudia Kłych ze Szkoły Podstawowej nr 5 im. A. F. Modrzewskiego w Piotrkowie Trybunalskim

- kosz słodyczy od Szkolnastrona.pl

- e-mandale Young Digital Planet

• Najlepsza praca ręczna - kategoria dla dzieci w wieku przedszkolnym - Aleksander Targiel z Przedszkola nr 1 w Bieruniu

- e-mandale Young Digital Planet

• Wyróżnienie - Jakub Majewski ze Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Jaśle

Poniżej przedstawiamy Zwycięzców w Głosowaniu Internautów:

• Najlepsza fotografia - Kamila Gryz z Gimnazjum Miejskiego nr 1 im. Gen. Władysława Andersa w Mińsku Mazowieckim

- Kurs mp3 deutsch i english wraz z kodami Young Digital Planet
    - e-Sudoku Young Digital Planet

• Najlepsza praca ręczna - kategoria dla dzieci w wieku szkolnym - Dariusz Dreszer z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Stanisława Rosponda w Żyrowej

- e-mandale Young Digital Planet

• Najlepsza praca ręczna - kategoria dla dzieci w wieku przedszkolnym - Oliwia Kowal z Przedszkola Miejskiego nr 10 w Lubinie

- e-mandale Young Digital Planet

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom Konkursu za nadesłane prace. Każda z nich była naszpikowana innymi emocjami; każda ciekawa, interesująca, wywołująca chęć skupienia się i chwilowej refleksji. Ilość prac otrzymanych, upewniła nas w przekonaniu, że tego typu Konkursy są potrzebne i zapewniamy kontynuację w kolejnych latach :)

P.S. Nagrody, które nie zostały odebrane osobiście wyślemy pocztą do odpowiedniej placówki gdzie uczęszczają laureaci.

• Zdjęcie: Uroczysty finał Konkursu "Spotkania z Buźką 2012"