Komunikat dotyczący głosowania w Konkursie - Finał Konkursu „Szkolnastrona Roku 2015”

STRONY INTERNETOWE DLA OŚWIATY

Finał konkursu „Szkolnastrona Roku 2016”

Komunikat dotyczący głosowania w Konkursie

 

Pragniemy poinformować, że w związku z używaniem nieuczciwego oprogramowania i oddawania za jego pośrednictwem ogromnej ilości głosów na poszczególne prace w Konkursie Spotkania z Buźką 2012 - Głosowanie Internautów, liczniki oddanych głosów na te prace zostają wyzerowane. Informujemy, że w przypadku ponownego wykrycia podobnych praktyk, prace takie zostaną natychmiastowo usunięte ze strony konkursowej i nie będą one brały udziału w Głosowaniu Internautów, jednakże zachowają możliwość zdobycia nagrody w głosowaniu jury na najlepszą pracę w danej kategorii.

Szanowni Państwo przypominamy,że konkurs został stworzony z myślą o dziecięcej twórczości oraz kreatywności i to właśnie ją chcemy wyróżnić, a takie działanie dorosłych ludzi zniweczyło ich trud, który włożyły w ich stworzenie. Jesteśmy bardzo zaskoczeni oraz zasmuceni działaniem, którego się nie spodziewaliśmy. Dajmy szansę na to, aby każda praca została uczciwie doceniona i otrzymała głosy, na które zasługuje.

Prosimy o uczciwe oddawanie głosów, ponieważ każde zachowanie niezgodne z zasadami czystej konkurencji zostanie przez nas wykryte.

Partnerzy

Partnerzy medialni