Zanurzcie się z nami w klimacie złotej Jedynki! :) - Finał Konkursu „Szkolnastrona Roku 2015”

Zanurzcie się z nami w klimacie złotej Jedynki! :)

Jest już wtorek, a emocje po konferencji nadal są tak żywe! Włączamy stronę Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie, na której pojawia się pop-up z napisem „Witamy na Złotej Szkolnejstronie Roku 2015”. Gdy docieramy do artykułu na temat zwycięstwa, czytamy następujące słowa: „Jakie emocje panowały na sali, wiemy tylko my, nie da się tego opisać słowami, ale uwierzcie, że oddech wstrzymywaliśmy kilkakotnie. No i wyczytani zostaliśmy jako ostatni. To oznacza, że jesteśmy najlepszą Szkolną Stroną w Polsce.

To wielka radość wygrywać, zwłaszcza że w naszym kraju jest wiele świetnych stron prowadzonych przez szkolne redakcje. Musimy jednak przyznać, że ten tytuł i statuetka to efekt tysięcy godzin pracy przy zbieraniu materiałów, robieniu zdjęć, redagowaniu i edytowaniu tekstów przez setki uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Wielkie podziękowania należą się wszystkim, także naszym Absolwentom, którzy choć już dziś uczą się w gimnazjach, otrzymają od Szkolnej Strony dyplomy z gratulacjami za zajęcie I miejsca.

Cóż, wiele można by jeszcze pisać, wspomnijmy tylko o nagrodach, bo jest ich kilka. Dostaliśmy dostępy do portalu MegaMatma, bon na kreatywne warsztaty w Krakowie, woucher na 1000 zł na zakupy w sklepie internetowym szkoła w chmurze, licencję na program antywirusowy i przede wszystkim - przepiękną statuetkę, którą już od poniedziałku będzie można oglądać w naszej szkole!

Dziękujemy Organizatorom konkursu i wszystkim Sponsorom - najpierw za wspaniałą konferencję - a potem wyróżnienie.

A teraz - nie wolno nam spocząć na laurach - tyluł Złotej Szkolnej Strony Roku zobowiązuje! Zatem, wracamy do codziennej pracy, by każdy, kto zagląda na naszą stronę mógł przez chwilę zanurzyć się w klimacie Jedynki:-).” (źródło: artykuł Zdobyliśmy tytuł Złotej Szkolnej Strony Roku!)

My także chcemy Wam podziękować za niesamowitą energię, za pomysłowość oraz za to, że z czymkolwiek się do Was nie zwrócimy, zawsze podejmujecie wyzwanie. :)

Pani Dyrektor – Zdzisławie Golańskiej – gratulujemy takich pracowników, takich uczniów i tak pozytywnego obrazu jaki zostawia Wasza szkoła na żywo i w internetowym świecie.

Zaimponowaliście nam wszystkim – naszemu zespołowi, naszym Partnerom, naszym Gościom.

Na koniec zapraszamy wszystkich na stronę Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie, na której treści wprowadzane są przez 107 osób! To nasz rekord. :)

Z wielkimi podziękowaniami za to, że jesteście z nami,

Zespół Szkolnastrona.pl

• Zdjęcie: Zanurzcie się z nami w klimacie złotej Jedynki! :)