Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji" - Finał Konkursu „Szkolnastrona Roku 2015”

STRONY INTERNETOWE DLA OŚWIATY

Finał konkursu „Szkolnastrona Roku 2016”

Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"

Wszystko, co dobre, szybko się kończy. Na szczęście pozostają wspomnienia utrwalone na naszej stronie i właśnie dlatego zapraszamy do przeczytania relacji z Konferencji „Pozytywna Strona Edukacji" oraz z uroczystego rozstrzygnięcia Konkursu „Szkolnastrona Roku 2015". Dziękujemy naszym gościom za przybycie, za pozytywne słowa pod naszym adresem i za doprawienie tego dnia pięknymi uśmiechami.

 

2 października 2015 roku, tuż po godzinie 9:30, przywitaliśmy uczestników Konferencji „Pozytywna Strona Edukacji", w trakcie której porozmawialiśmy w pozytywnym tonie o dostępności stron internetowych, o przyjemnym uczeniu się matematyki, o bezpieczeństwie przetwarzania danych elektronicznych, o wykorzystaniu Microsoft: Office365 w szkole, a także daliśmy się ponieść kreatywnej sile nieformalnej edukacji. Z rozmów w kuluarach wiemy, że dzięki naszym Prelegentom rozjaśniły się Wam niektóre tematy edukacyjne, a wiedza zdobyta podczas wykładów przyda się w przyszłości. Bardzo nas to cieszy. :)

 

Finałową częścią konferencji było rozstrzygnięcie Konkursu "Szkolnastrona Roku 2015" na najlepsze strony internetowe placówek oświatowych, na które wszyscy nominowani czekali z niecierpliwoscią.

Jednak zanim poznaliśmy wyniki konkursu, w holu przed aulą Forum pojawił się tort z okazji 10-lecia Szkolnastrona.pl. Był piękny, a jego zacność dodatkowo podkreśliło „sto lat", zaśpiewane przez liczną delegację ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Oławie.

 

W końcu nastała godzina 14 i rozpoczął się finał VII edycji konkursu. Poniżej prezentujemy teksty o Waszych witrynach, na które czekacie. Nie zmieniliśmy w nich ani słowa, tak jak prosiliście. :)

 

Kategoria Administrator Roku 2015

 

Dzięki różnorodności narzędzi i bogatej ofercie projektów graficznych, nasze strony dają możliwość barwnego wyrazu i pozwalają na indywidualne komponowanie internetowej przestrzeni.

Jednak zjawiskowość naszego produktu może objawić się tylko we współpracy z kimś, kto potrafi powolutku uchylać okienko do swojej placówki.

 

Bowiem jedynie Administrator rozumie jak nikt inny, że strona to inwestowanie emocji w zakładki, artykuły i ciekawe pomysły.

 

To człowiek, który zna przeszłość swojej szkoły i ma wpływ na jej przyszłość.

 

To ktoś, kto interpretuje codzienne wydarzenia ze swojej placówki w niezwykły sposób i z wielką klasą nazywa rzeczy po imieniu.

 

Cała społeczność szkolna powierza w jego ręce „zaopiekowanie się" historią miejsca. Taka odpowiedzialność to jest coś!

 

I dlatego chcemy wyróżnić tych, którzy to zadanie wykonują z niezwykłą gracją.

 

Wyróżnienia w kategorii „Administrator Roku 2015" otrzymują:

 

-Joanna Gruszczyńska, Alicja Jureczko-Kloc, Sylwia Michalska za serwis gpradostowice.szkolnastrona.pl

-Piotr Warzocha za serwis pg1zab.szkolnastrona.pl

-Lech Brzeziński, Michał Perzyński za serwis zs1kolo.szkolnastrona.pl

-Michał Bruski za serwis zso2.szkolnastrona.pl

 

Administratorem Roku 2015 zostaje Pani Katarzyna Materla-Hyla z Zespołu Szkół nr 1 w Rudzie Śląskiej za serwis zs1rs.szkolnastrona.pl

Nagroda: dwustanowiskowy Kaspersky Internet Security oraz pakiet 50 kodów miesięcznych od firmy MegaMatma.pl

 

~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Kategoria Debiut Roku 2015

 

Każda strona ma swój początek. Czasami pierwsze dni jej istnienia obsypane są czarodziejskim pyłem mobilizacji Administratora, który w przeciągu paru dni zapełni zakładki pomysłowymi treściami. Jednym słowem "jeśli wiesz dokąd chcesz płynąć, każdy wiatr będzie Ci sprzyjał" - głosi przysłowie, które w przypadku naszych debiutów zapewne jest przepisem na sukces.

 

Gimazjum nr 2 w Morągu - cieszymy się, że nie płynęliście w żółwim, tylko w rekinim, radosnym tempie, zamieszczając e-kroniki, fantastyczne wywiady z nauczycielami i świetną zakładkę „Lubię to".

 

Szkoło Podstawowa w Barcinku - w Waszym przypadku „śmiałe marzenia przekształcały się w rzeczywistość". Spodobał nam się rozmach z jakim rozpędziliście się w konstrukcji menu dodatkowego, w końcu „nie tracicie czasu i humoru i wsiadacie na rower bez oporu", dlatego nie zdziwiło nas, że tak dobrze Wam poszło.

 

Także w malowniczym dworku, usytuowanym na brzegu skarpy, dobre duszyczki rozsypały pył zapału i zmobilizowały administratora do pracy zgodnie z powiedzeniem, że cieśla, który chce dobrze robotę wykonać, musi wpierw naostrzyć swe narzędzia. Tak się stało i Szkoła Podstawowa w Cieślach znalazła się w pierwszej piątce debiutujących w konkursie.

 

Motto kolejnego debiutanta - Przedszkola nr 12 w Zabrzu w piękny sposób ujął słowami Carl Rogers: „Nie można zmusić ziarna do rozwoju i kiełkowania, można jedynie stworzyć warunki zezwalające na to, aby ziarno rozwinęło wszystkie tkwiące w nim możliwości". Tak się właśnie powoli dzieje z naszą stroną i Waszym zapałem do jej prowadzenia. Tak trzymać! :)

 

Wśród debiutów mamy także piękną witkowską bajeczkę, w której wątków znajdzie się troszeczkę. Zatańczyliśmy radośnie, razem ze Smerfami, pomiędzy pięknymi i wartościowymi zakładkami.

 

Wybór był trudny, ale nie przeszkodził w nim Smerf Marudny i werdykt jest następujący:

 

Wyróżnienia w kategorii Debiut Roku 2015 otrzymują:

 

-Przedszkole nr 12 w Zabrzu za serwis p12zabrze.szkolnastrona.pl

-Publiczna Szkoła Podstawowa w Cieślach za serwis spciesle.szkolnastrona.pl

-Gimnazjum nr 2 w Morągu im. Polskich Olimpijczyków za serwis gim2morag.szkolnastrona.pl

-Przedszkole Miejskie "Bajka" w Witkowie za serwis przedszkolebajkawitkowo.szkolnastrona.pl.

 

Tytuł Debiut Roku 2015 otrzymuje Szkoła Podstawowa w Barcinku za serwis www.spbarcinek.szkolnastrona.pl.

Nagroda: pakiet 50 kodów miesięcznych od firmy MegaMatma.pl

 

~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Kategoria Nagroda Internautów 2015

 

Czasem zdarza się tak, że pozytywne myśli przekładają się na pozytywne działania, a te kształtują pozytywny los. Tak było w przypadku pięknej mobilizacji całych szkół i jednego przedszkola w tegorocznym głosowaniu sms.

 

Z radością informujemy, że:

 

I miejsce, 617 głosów i tytuł „Nagroda Internautów 2015" zdobyło:

Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Radostowicach za serwis gpradostowice.szkolnastrona.pl

Nagroda:

Roczna licencja na pakiet ochrony 100 stacji roboczych i serwera plików w szkolnej pracowni lub administracji szkolnej firmy Kaspersky oraz pakiet 150 kodów miesięcznych od firmy MegaMatma.pl

 

II miejsce z ilością głosów 480 należy do:

Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Józefa Wybickiego w Ząbkowicach Śląskich za serwis pg1zab.szkolnastrona.pl

Nagroda:

pakiet 50 kodów miesięcznych od firmy MegaMatma.pl.

 

III miejsce i 129 głosów otrzymało:

Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Wspomożycielek Dusz Czyśćcowych im. Wandy Olędzkiej w Zakroczymiu

za serwis przedszkoleniepublicznezakroczym.szkolnastrona.pl

Nagroda:

dwustanowiskowy Kaspersky Internet Security.

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, jesteśmy pod wielkim wrażeniem Waszej mobilizacji i walki o poszczególne miejsca. Teraz usłyszy o Was cała Polska! :)

 

~~~~~~~~~~~~~~

 

Kategoria Strona z Uśmiechniętą Buźką 2015

 

Oczarowanie, jakiego doznajemy, gdy oglądamy strony przedszkolne czai się w powietrzu jak mgiełka. Te witryny nas rozpieszczają, koją nasze zmysły, soczystymi kolorami dodają energii.

Dlaczego wybraliśmy właśnie te, a nie inne?

 

Na bardzo dobrej stronie Przedszkola w Jezierzycach znajdziecie szereg przydatnych materiałów i relacji z codziennego życia, a tym samym w pełniejszy sposób będziecie mogli uczestniczyć w życiu przedszkolnym swoich pociech.

 

Następnie za pomocą zaczarowanego ołówka i pięknej palety farb, namalujemy bajeczny obraz krainy sielskiego dzieciństwa, tak jak w przypadku Niepublicznego Przedszkola w Brwinowie, które jest miejscem stworzonym z myślą o dzieciach i dla dzieci.

 

W trzeciej kolejności przeniesiemy Was do pięknego ogrodu Przedszkola nr 25 w Zabrzu, w którym znajdzicie kwieciste zakładki: Klub Czytających Rodziców, Program wartości moralnych, zabawy z Panią języczek. To sedno strony przedszkolnej, powinna być tak zaczarowana jak ta.

 

Dalej zatrzymamy się w przedszkolu z Drzewicy, w którym mają miejsce twórcze czyny na każdym polu działalności i za to ich podziwiamy.

Są aktywni cały czas, nie spoczywają na laurach, pokazują na tablicy jak fajnie bawią się w trakcie całego roku. Super sprawa! :)

 

By na końcu dotrzeć do Miejskiego Przedszkola nr 40 w Rudzie Śląskiej, w którym Różyczki, Tulipany, Fiołki, Konwalijki, Stokrotki, Słoneczniki oraz Niezapominajki rozkwitają tak jak ich strona internetowa. To piękne móc obserwować jak rośnie cudowny okaz w naszym szkolnostronowym ogrodzie i wypuszcza coraz to nowe łodygi z niesamowitymi zakładkami.

 

Wyróżnienia w tej kategorii otrzymują:

 

-Miejskie Przedszkole nr 40 im. Marii Kownackiej w Rudzie Śląskiej za serwis mp40mk.szkolnastrona.pl

-Przedszkole nr 25 w Zabrzu za serwis przedszkole25.szkolnastrona.pl

-Przedszkole Samorządowe w Drzewicy za serwis psdrzewica.szkolnastrona.pl

-Przedszkole Gminne "Bajka" w Jezierzycach za serwis przedszkole-jezierzyce.szkolnastrona.pl

 

 

Tytuł „Strona z Uśmiechniętą Buźką 2015" wędruje do Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi w Brwinowie za serwis

www.npi.brwinow.szkolnastrona.pl

Nagroda:

warsztaty od firmy CelEdu Architektura projektów edukacyjnych i kulturalnych oraz voucher 500 zł

do wykorzystania w sklepie internetowym firmy Innovators.

 

~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Kategoria „Złota, Srebrna i Brązowa Szkolnastrona Roku 2015"

 

Szkoła to nie tylko budynek, czy dźwięk dzwonka. To przede wszystkim obszar, do którego uczniowie i nauczyciele powracają każdego dnia, tworząc niezwykłą historię wyjątkowego miejsca. Odzwierciedleniem tego, co dzieje się w placówce oraz promowaniem tego, co mądre, dobre i piękne powinna być strona internetowa. I takimi właśnie wizytówkami są najlepsze witryny w szkolnostronowej rodzinie.

„Jakość jest jak piękno. Piękno zaś należy pielęgnować"

Szukaliśmy kuferka skarbów, z którego garściami można czerpać dobre pomysły i polecać je innym placówkom. I znaleźliśmy Was. :)

Odkąd wzięliśmy Wasze strony „pod lupę", wytropiliśmy mnóstwo ciekawostek, które umieściliście w swoich zakładkach.

 

Zachwyciliśmy się przejrzystością i uporządkowaniem istotnych informacji

 

Zafascynowaliśmy się ciepłem, z jakim prowadzicie Wasze witryny.

 

Rozsmakowaliśmy się w starych fotografiach, sposobie prezentacji Patronów oraz w wielu informacjach na Waszych stronach głównych. Tak trzymać! Bowiem „tyle wiemy o witrynie, ile powie nam jej strona startowa".

 

Dodatkowo zauważyliśmy systematyczność w prowadzaniu aktualności i dbałość o uzupełnienie serwisu istotnymi informacjami. Wszystko doprawiliście życzliwością, niezwykłością i szacunkiem do drugiego człowieka, aż miło było poczytać. :)...

 

i dlatego chcemy Was wyróżnić. Wyróżnienia wędrują do:

 

-Szkoły Podstawowej nr 1 im. Generała Franciszka Kleeberga w Ząbkach za serwis

www.sp1zabki.szkolnastrona.pl

 

-Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza w Brzegu Dolnym za serwis

www.sp1brzegdolny.szkolnastrona.pl

 

-Zespołu Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Stojadłach za serwis

www.zsstojadla.szkolnastrona.pl

 

-Zespołu Szkół w Koniecpolu za serwis

www.zs1koniecpol.szkolnastrona.pl

 

-Szkoły Podstawowej nr 1 w Luboniu im. Bł. Edmunda Bojanowskiego za serwis

www.sp1.lubon.szkolnastrona.pl

 

-Publicznego Gimnazjum nr 1 w Pszczynie za serwis

www.pg1pszczyna.szkolnastrona.pl

 

-oraz Szkoły Podstawowej nr 2 im. I Armii Wojska Polskiego

w Chełmży za serwis www.sp2chelmza.szkolnastrona.pl.

 

Drodzy Państwo, a teraz przed Wami pierwsza trójka! :)

 

Brązowa Szkolnastrono Roku 2015,

Już zrealizowaliście wizję Waszej placówki - jesteście szkołą nowoczesną, oferującą uczniom i ich rodzicom atrakcyjne warunki zdobywania nowych doświadczeń, swoim pracownikom atrakcyjne miejsce pracy, a wszystkim razem szansę rozwoju. Dodatkowo oferujecie ją także nam, bo gdy patrzymy na Waszą stronę, na dbałość o nią, to rodzi się w naszej głowie pociąg do wszelakich nowości.

Uwagę przyciąga zwłaszcza żyjąca, kolorowa strona główna. Aktualności podawane są w ciekawy i regularny sposób. Goście, którzy odwiedzają Wasz serwis, od razu widzą, że dużo się dzieje w placówce i chce im się kontynuować internetowy spacer po Waszej przestrzeni.

I o to właśnie chodzi.

 

Następnie zaprosiliśmy na środek przedstawicieli strony sp2jozefow.szkolnastrona.pl ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Romualda Traugutta w Józefowie i wręczyliśmy im nagrody:

warsztaty od firmy CelEdu Architektura projektów edukacyjnych i kulturalnych,

pakiet 50 kodów miesięcznych od firmy MegaMatma.pl

oraz dwustanowiskowy Kaspersky Internet Security.

 

Srebrna Szkolnastrono Roku 2015,

Jeden z naszych Jurorów powiedział:

„Kocham tę stronę i sposób w jaki placówka tętni życiem. Uwielbiam formę podawania informacji, gustowne zdjęcia i grafiki, nutkę fantazji w nazywaniu zakładek i filmik „wierz w dobro", który przekonał nas do reszty, że za tą stroną stoi człowiek o niezwykłym sercu, który pracuje w naprawdę fajnej szkole, umożliwiającej mu bycie naprawdę fajnym administratorem. Takiego żywego srebra życzymy wszystkim".

Daliście nam w prezencie mnóstwo emocji, zrozumieliśmy dlaczego robimy to, co robimy i a przede wszystkim otrzymaliśmy od Was to, czego żadne pieniądze nie zapewnią - czystą, nieoczywistą radość.

 

W tym momencie zaprosiliśmy na środek przedstawicieli strony sp60warszawa.szkolnastrona.pl ze Szkoły Podstawowej nr 60 im. Powstania Listopadowego w Warszawie i wręczyliśmy im nagrody:

warsztaty od firmy CelEdu Architektura projektów edukacyjnych i kulturalnych,

pakiet 150 kodów miesięcznych od firmy MegaMatma.pl,

roczna licencja na pakiet ochrony 100 stacji roboczych i serwera plików w szkolnej pracowni lub administracji szkolnej od firmy Kaspersky,

oraz voucher 500 zł do wykorzystania w sklepie internetowym firmy Innovators.

 

Złota Szkolnastrono Roku 2015,

„Kiedy człowiek ciężko pracuje, bardzo się stara i robi to z sercem, a przy tym ma odrobinę talentu - to jego praca się udaje. A jak z fantazją pracuje cały sztab zaprzyjaźnionych ludzi - to ich praca udaje się bardzo" - takie słowa przeczytaliśmy na Waszej stronie tuż po ogłoszeniu nominacji.

Jesteście społecznością żywych złotek. Kiedy wpadacie na jakiś pomysł, musicie go zrealizować już - od razu, żeby zdążyć, zanim pojawi się kolejny. Przepis na sukces mieści się w tych oto liczbach:

stronę redaguje aż 73 uczniów i 34 nauczycieli! :)

 

Dzięki takim stronom jak Wasza, nasza praca jest wielką, pozytywną emocją! :)

 

W tym momencie na środek wybiegli przedstawiciele strony sp1olawa.szkolnastrona.pl ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie, którzy otrzymali nagrody:

warsztaty od firmy CelEdu Architektura projektów edukacyjnych i kulturalnych,

pakiet 250 kodów miesięcznych od firmy MegaMatma.pl,

roczna licencja na pakiet ochrony 100 stacji roboczych i serwera plików w szkolnej pracowni lub administracji szkolnej firmy kaspersky,

oraz voucher 1000 zł do wykorzystania w sklepie internetowych firmy Innovators.

 

Zaśpiewaliśmy razem „we are the champions", a radości nie było końca.

 

Nasz konkurs to niesamowite emocje, ponieważ podsumowuje roczną pracę wielu osób, które niejednokrotnie poświęcają swój prywatny czas, żeby witryna szkolna czy przedszkolna żyła pełnią życia. Gdy Pani Justyna Piotrowska, Administrator strony sp1olawa.szkolnastrona.pl, wzruszyła się podczas ceremonii, sami też zostaliśmy opanowani przez poruszającą doniosłość chwili. Takie momenty pamięta się do końca życia! :)

 

Jak co roku, spośród wszystkich uczestników finału, wylosowaliśmy 3 roczne abonamenty Szkolnastrona.pl gratis, które otrzymały:

 

-Szkoła Podstawowa nr 2 im. I Armii Wojska Polskiego w Chełmży

-Szkoła Podstawowa nr 1 w Luboniu im. Bł. Edmunda Bojanowskiego

- Przedszkole Samorządowe w Drzewicy

 

Podziękowaliśmy także naszym Partnerom, bez których nie moglibyśmy wręczyć zwycięzcom tak fantastycznych nagród. Zaprosilismy na środek przedstawicieli firm:

-MegaMatma.pl,

-Innovators,

-CelEdu - Architektura projektów edukacyjnych i kulturalnych,

-oraz Kaspersky.

 

„Dziękuję" powiedzieliśmy zwłaszcza za uśmiech i ciepło, jakimi charakteryzowała się nasza współpraca, oraz za chęć dzielenia z nami drogi nagradzania najlepszych stron internetowych placówek oświatowych w całej Polsce.

 

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i dziękujemy za udział w naszej Konferencji „Pozytywna Strona Edukacji". Pozostałych zachęcamy do intensywnej pracy nad stroną,

która zapewne zostanie doceniona w VIII edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2016".

 

W przypadku jakichkolwiek pokonferencyjnych pytań, jestem do Waszej dyspozycji,

 

Agnieszka Nawrot

Dyrektor ds. Marketingu

Szkolnastrona.pl

E-mail: agnieszka@szkolnastrona.pl

Telefon: 882 054 205.

 

 

Galeria

 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"
 • Zdjęcie: Podsumowanie Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji"

Partnerzy

Partnerzy medialni