Prezentacja Prelegentów Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji" - Marek Zwoliński - Finał Konkursu „Szkolnastrona Roku 2015”

Konferencja „Pozytywna Strona Edukacji” rozpocznie się już za kilkanaście godzin. Pierwszą prelekcję pt. "Edukacja dostępna dla każdego... Co to znaczy w internetowym świecie?” poprowadzi dla Was Pan Marek Zwoliński, właściciel firmy Totemo Consulting Group, który wyposaży Was w podstawową wiedzę dotyczącą dostępności.

Marek Zwoliński – właściciel firmy Totemo Consulting Group

Doświadczony konsultant biznesowy, specjalizujący się we wdrażaniu rozwiązań e-marketingowych. Wiedzę zdobytą podczas wieloletniej praktyki zawodowej, skutecznie przekazuje klientom, studentom oraz uczestnikom szkoleń i konferencji.

Od 15 lat działa w branży interaktywnej, planując i koordynując realizację projektów internetowych dla Klientów takich jak: PKPP Lewiatan, US Pharmacia (APAP), Caparol, Biofarm, Eurolines Polska, Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Uniwersytet Śląski, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Towarzystwo Ubezpieczeń Europa, Szkoła Jazdy IMOLA.

Zwolennik użytecznych i dostępnych kreacji internetowych, skutecznie realizujących założone cele biznesowe.

Entuzjasta nowych mediów, przynoszących nowe możliwości i pole do działań (nie tylko) marketingowych. Prowadzi szkolenia i zajęcia na studiach podyplomowych z zakresu planowania oraz realizacji przedsięwzięć internetowych w zgodzie z przyjętymi standardami (w tym dostępności serwisów internetowych), a następnie pomiaru ich efektywności.

Certyfikowany menadżer projektów według metodyki TenStep®.

Od marca 2015 Przewodniczący Rady Fundacji Smarter Klaster założonej by stymulować, rozwijać i promować firmy oraz specjalistów związanych z szeroko pojętą działalnością w Internecie.

Do zobaczenia jutro! :)

Zespół Szkolnastrona.pl

• Zdjęcie: Prezentacja Prelegentów Konferencji "Pozytywna Strona Edukacji" - Marek Zwoliński