Szkolnostronewsik nr 7/2014 - "Złota Szkolnastrona Roku 2014 oraz Strona z Uśmiechniętą Buźką 2014 chodzą do kina Cinema City! :)" - Finał Konkursu „Szkolnastrona Roku 2015”

Z przyjemnością informujemy, że nasz Partner - sieć kin Cinema City zaprosi do kina administratora najlepszej szkolnej i przedszkolnej strony, wraz z grupą 25 wybranych przez niego uczniów i przedszkolaków, najbardziej aktywnych przy tworzeniu strony.

Nagrodę będzie można zrealizować w kinie Cinema City, na wskazany przez organizatora film w umówionym wcześniej terminie. Jednocześnie zadbamy, aby zapewnić Państwu możliwość wzięcia udziału w seansie jak najbliżej Państwa miejsca zamieszkania. Co więcej pojawimy się tam osobiście i przeprowadzimy z Wami wywiady, które później umieścimy na naszych stronach.

O firmie:

Sieć kin Cinema City w Polsce obejmuje 19 miast, w których znajduje się 31 kin wielosalowych. W 5 miastach: Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Warszawa działają wielkoformatowe kina IMAX. Od wielu lat niezmiennie dbamy o ofertę edukacyjną, która stanowi dopełnienie propozycji filmowych z bieżącego repertuaru skierowanych do poszczególnych grup wiekowych.

Czerpiąc z długoletniego dorobku i doświadczenia zdobytego w naszych kinach staramy się wychodzić na przeciw potrzebom szczególnej grupy naszych klientów - pedagogów. W ofercie dla szkół wprowadziliśmy szereg udogodnień związanych z możliwością zorganizowania wcześniejszych seansów, preferencyjnymi cenami biletów, darmowymi biletami dla opiekunów. Obecnie do wielu tytułów proponujemy również materiały edukacyjne dla nauczycieli, które są pomocne podczas realizacji lekcji z filmem oraz zajęcia w kinie poszerzające wiedzę z określonego tematu. Specjalnie z myślą o nauczycielach uruchomiliśmy Klub Nauczyciela, którego członkowie na co dzień mogą korzystać ze zniżek na zakup biletów we wszystkich kinach Cinema City i IMAX w Polsce.

Więcej informacji na www.cinema-city.pl/nauczyciel oraz www.cinema-city.pl/schools

• Zdjęcie: Szkolnostronewsik nr 7/2014 - "Złota Szkolnastrona Roku 2014 oraz Strona z Uśmiechniętą Buźką 2014 chodzą do kina Cinema City! :)"