Szkolnostronewsik nr 5/2014 - "RoboCAMP - nauka, zabawa, pasja." - Finał Konkursu „Szkolnastrona Roku 2015”

STRONY INTERNETOWE DLA OŚWIATY

Finał konkursu „Szkolnastrona Roku 2016”

Szkolnostronewsik nr 5/2014 - "RoboCAMP - nauka, zabawa, pasja."

Rozpoczynamy prezentację Partnerów, dzięki którym będziemy mogli uhonorować nasze najlepsze szkolne i przedszkolne strony cennymi nagrodami. Dzisiaj przedstawimy Państwu firmę: RoboCAMP, która ufunduje szkole podstawowej, zajmującej najwyższe miejsce w kategorii Złota, Srebrna, Brązowa Szkolnastrona Roku 2014, pracownię robotyki LEGO dla dzieci 8-10 lat wraz z rocznym programem dydaktycznym przygotowanym przez RoboCAMP!

 

W skład nagrody wchodzą:

 

-zestawy LEGO WeDo

-szkolenie 2 nauczycieli

-24 scenariusze lekcji robotyki z RoboCAMP.

 

Zobaczcie jak roboty same ożywają w rękach dzieci - a wszystko to podczas świetnej zabawy, od której trudno się oderwać:

 

 

 

 

O firmie:

 

RoboCAMP dostarcza materiały edukacyjne do nauki podstaw robotyki i programowania dla szkół i edukatorów na całym świecie. Oferujemy sprzęt, szkolenia i scenariusze zajęć, kompleksowe rozwiązanie, dzięki któremu pracownie robotyki otworzysz w każdej szkole.

 

„RoboCAMP ma tak doskonale opracowany program nauczania, że dzieci, poprzez zabawę, z wielkim zainteresowaniem i przyjemnością, uczą się nie tylko zasad programowania, robotyki czy informatyki, ale też matematyki, fizyki i mechaniki, dzięki czemu znacznie poprawiają im się wyniki w szkole, zdolność logicznego myślenia, ale też znika niechęć do uczenia się przedmiotów ścisłych, których we współczesnej szkole wciąż jeszcze naucza się nienajlepiej."
Perspektywy nr 3/2012

 

Galeria

  • Zdjęcie: Szkolnostronewsik nr 5/2014 - "RoboCAMP - nauka, zabawa, pasja."

Partnerzy

Partnerzy medialni