Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie. - Finał Konkursu „Szkolnastrona Roku 2015”

STRONY INTERNETOWE DLA OŚWIATY

Finał konkursu „Szkolnastrona Roku 2016”

Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.

Wraz z początkiem września ziarenka sekund są jakby chudsze i żwawiej się toczą. To znak, że czas przyspiesza w kierunku rozstrzygnięcia konkursu Szkolnastrona Roku, a my jesteśmy blisko celu, którym jest odnalezienie ideału. Korzystając z wypowiedzi poprzednich laureatów, stworzyliśmy krótki przepis: - IDEALNA STRONA - powstaje z pasją, wchłania codzienność, jest otwarta na zmiany, pozwala na wymianę myśli między nauczycielami, uczniami i rodzicami, daje obraz funkcjonowania placówki, jest dumą Administratorów, których ogromne zaangażowanie widać między słowami i -jak to ujął Pan Jarosław Gałązka z Zespołu Szkół nr 1 w Kole- „jest pamiętnikiem pokolenia niepiszącego pamiętników". I właśnie takie perełki chcemy w tym roku nagrodzić.

Zanim przejdziemy do wyniku konkursu, przedstawimy Państwu naszych Partnerów, dzięki którym możemy uhonorować Wasze sukcesy wspaniałymi nagrodami. Pani Agnieszka Guzek, przedstawicielka firmy Young Digital Planet, która kreuje trendy w cyfrowej edukacji, inspiruje uczniów, nauczycieli i rodziców, a także wspiera proces edukacyjny w efektywny, przyjazny i radosny sposób. Wszystko to przy pomocy innowacyjnych technologii i nowoczesnych narzędzi, które wszyscy wyróżnieni znaleźli w swoich torebkach :)

W tym dniu byli z nami również w składzie: Pan Prezes Dawid Żeberkiewicz oraz Vice-prezes Michał Brudnicki, przedstawiciele firmy Entelo, która produkuje dobre krzesła i zajmuje się tworzeniem prozdrowotnych stanowisk pracy dla uczniów.

Mieliśmy przyjemność przedstawić zgromadzonym gościom Pana Marcina Sęczawa z firmy Mentor. Firma pracuje od 2001 roku, a jej główną działalnością jest produkcja specjalistycznych rozwiązań wspomagających naukę, jak np. laboratoria językowe Mentor, a wszystko zgodnie z ideą „Wasze potrzeby są naszą inspiracją".

Dodatkowo firma Cezas ufundowała bon o wartości 1000 zł dla Brązowej Szkolnej Strony Roku 2013, a firma ELMO huśtawkę-ważkę dla Strony z Uśmiechniętą Buźką 2013.

 

Prezentację Laureatów zaczynamy wg kolejności z rozstrzygnięcia Konkursu:

 

Debiut Roku 2013.

Wyróżnienia w tej kategorii przyznano za eksplozję treści i spontaniczny rozwój stron w krótkim czasie. Tegoroczne wyróżnienia otrzymali:

Gimnazjum nr 8 z oddziałami sportowymi im. Polskich Olimpijczyków w Częstochowie za serwis gim8czest.szkolnastrona.pl

Za aktualność informacji sportowych, których nie powstrzymały nawet wakacje.

Ruszyliście do boju z iście sportowym zacięciem i dobiegliście do mety w najlepszej piątce stron, które powstały w tym roku. BRAWO!

Dyrektor: Anita Toborek

Administratorzy: Elżbieta Wójcik, Anna Jońca

 

Zespół Szkół Samochodowo-Budowlanych w Częstochowie za serwis zssb.czest.szkolnastrona.pl

Budujecie stronę od niedawna, a ona już świeci przykładem. Administratorce chciało się nawet dodać aktualności z zeszłego roku, a teksty o absolwentach uważamy za świetny pomysł.

Dyrektor: Jacek Grzegorzewski

Administratorzy: Edyta Figoń, Tomasz Jakubczak

 

Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Grabowie za serwis spgrabow.szkolnastrona.pl

Udział w imprezach lokalnych oraz działania nowatorskie już dają obraz o szkole, nie tylko lokalny, ale i światowy. Cieszymy się, że mogliśmy Was rozsławić jeszcze bardziej :)

Dyrektor: Krystyna Gaj

Administratorzy: Jadwiga Walczykowska, Ewa Szczech, Anna Kołakowska

 

Publiczne Przedszkole nr 2 im. Kubusia Puchatka w Białobrzegach za serwis pp2bialobrzegi.szkolnastrona.pl

Imponujące galerie, piękny jadłospis, fantastyczny pomysł przedstawienia się, ogólnie: gust, styl i klasa.

Dyrektor: Anna Siurnik

Administratorzy: Dominika Gutkiewicz, Jolanta Skuza

 

Miło nam poinformować, że tytuł Debiut Roku 2013 trafił do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kole za serwis soswkolo.szkolnastrona.pl

Nagrodą jaką otrzymała placówka jest dobre krzesło, ufundowane przez firmę Entelo.

W krótkim czasie zaznaczyliście obecność placówki kształcenia specjalnego nie tylko w Waszym mieście, ale i w całej Polsce. W mistrzowski sposób pochwaliliście się tym co robicie i co macie do zaoferowania. Jesteście przykładem na to, że dla chcącego nic trudnego i że w kilka tygodni można wprowadzić na stronę ogrom treści. Chciało Wam się dodać galerie zdjęć z ubiegłych lat, a kadra w kapeluszach i z ciepłymi uśmiechami pokazuje, że nie tylko strona jest sympatyczna, sympatyczni są przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą. Brawo!

Dyrektor: Elżbieta Budzińska

Administrator: Aneta Brdyś

____________________________________________________________________

Strona z Uśmiechniętą Buźką 2013

Wyróżnienia w tej kategorii otrzymali:

Samorządowe Przedszkole nr 5 Słoneczna Kraina Smoka Wawelskiego w Krakowie za serwis krainasmoka.szkolnastrona.pl

Uroczy, uśmiechnięty Smok Wawelski oprowadza nas po swojej słonecznej krainie, ukazując nam miejsce, w którym dzieci mają radosne i bezpieczne dzieciństwo. Zapraszamy na środek przedstawicieli strony, zgodnie z Waszą tradycją, zrobimy sobie mały, smoczy piknik ;)

Dyrektor: Katarzyna Parka

Administrator: Izabela Skocz

 

Publiczne Przedszkole w Rybarzowicach za serwis pprybarzowice.szkolnastrona.pl

Intensywność ciekawych zakładek przyprawiła nas o pozytywny zawrót głowy: jak ubierać przedszkolaka, czas relaksu, przepisy smaczne i zdrowe, a nawet ćwiczenia ręki, oka i słuchu... to wszystko sprawiło, że strona zrobiła na nas piorunujące wrażenie.

Dyrektor: Jadwiga Kozłowska

Administratorzy: Jadwiga Kozłowska, Joanna Klimiuk, Monika Trzopek

 

Gminne Przedszkole w Siennicy Nadolnej za serwis gpsiennicanadolna.szkolnastrona.pl

Niegdyś napisano o przedszkolu: wiejska placówka na ścianie Wschodniej. Dziś możemy napisać coś innego, być może mała placówka, ale wielka duchem, w której drzemią niezwykłe zdolności, która poprzez stronę jawi nam się jako miejsce przyjazne, ciepłe i wyjątkowe. Pomyśleliście o wszystkim, co dla Przedszkolaka i jego Rodziców ważne. A tekst o zdrowym zaniedbaniu dziecka, które zamiast na kolejny kurs, wysyłacie na trawę by mogło poleżeć i pogapić się w niebo ujął nasze serca.

Dyrektor: Joanna Ćwikła

Administratorzy: Joanna Ćwikła, Marta Sobieszczuk

 

Przedszkole Gminne „Bajka" w Jezierzycach za serwis

przedszkole-jezierzyce.szkolnastrona.pl

Na stronie spotykamy uroczą, uśmiechniętą kadrę wśród zadowolonych dzieci. W Waszym przedszkolu występuje wszechobecna, wzajemna tęcza uśmiechów. Jest kolorowo, przez co wesoło. Widać, że promujecie zdrowie, kultywujecie tradycje i jesteście otwarci na współpracę z instytucjami lokalnymi. Po prostu strona jak marzenie!

Dyrektor: Ewa Kuczma

Administrator: Barbara Szpiganowicz

 

Publiczne Przedszkole w Sławicach za serwis ppslawice.szkolnastrona.pl

Nie tylko Wasze przedszkole, ale i Wasza strona jest miejscem sukcesu intelektu, ducha, woli i ciała. Z bogatych treści wyłania się obraz wzajemnego szacunku, otwartości na wszelakie inicjatywy, doceniania miłych uczynków, zgodnie z zasadą, że razem zawsze raźniej. Wasi wychowankowie nie muszą sobie wyobrażać lepszego świata, oni w takim żyją, odczuwają i myślą. Wasza strona i Wasze przedszkole to klasa sama w sobie!

Dyrektor: Iwona Leonarczyk

Administratorzy: Iwona Leonarczyk, Justyna Bąk, Ewa Galus, Ewa Starosta

 

Niniejszym tytuł Strony z Uśmiechniętą Buźką 2013 otrzymało:

Przedszkole nr 9 „Bajka" w Wyszkowie za serwis 9pwyszkow.szkolnastrona.pl

Nagroda: huśtawka-ważka ufundowana przez firmę ELMO, producenta i Dystrybutora urządzeń na place zabaw.

Czytając o tym, co dzieje się w przedszkolu czujemy się jakbyśmy słyszeli tętniącą optymizmem bajkę, ożywioną gwarem dziecięcych głosów. W galerii zauważamy bajecznie uśmiechnięte buźki, co potwierdza, że „tu uśmiechy jak motyle, umilają każdą chwilę". Porywacie nas do swojego świata, pozwalając nam rozsmakować się w radości i dlatego postanowiliśmy, że to Wam chcemy przyznać tytuł Strona z Uśmiechniętą Buźką 2013.

Dyrektor: Ewa Karpińska

Administrator: Elżbieta Michalska

____________________________________________________________________

W tym roku Głosowanie Internautów zdominowały nasze aktywne przedszkola :)

I miejsce w kategorii Nagroda Internautów otrzymało Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Wspomożycielek Dusz Czyśćcowych im. Wandy Olędzkiej w Zakroczymiu za serwis przedszkoleniepublicznezakroczym.szkolnastrona.pl

Nagrody: dobre krzesło dla nauczyciela od firmy Entelo oraz zestaw Logopedia Mówiące Obrazki od firmy Young Digital Planet

Co o stronie powiedzieli głosujący?:

Zaangażowanie w prowadzenie strony widać na każdym kroku. Znaleźć można tam informacje na temat rekrutacji, organizowanych wyjazdów, zajęć dydaktycznych, udziałów w konkursach, kończąc na co tydzień aktualizowanym jadłospisie :) Witryna podzielona jest na liczne, bardzo czytelnie podzielone zakładki, które umożliwiają łatwe dotarcie do każdej interesującej nas wiadomości. Panuje tam ład i porządek. Strona przedszkola jest jego znakomitą wizytówką!

Dyrektor: Urszula Cieślik

Administratorzy: Urszula Cieślik, Dorota Wasyliszyn, Anita Sodel

 

II miejsce w kategorii Nagroda Internautów otrzymało Przedszkole Samorządowe w Celestynowie za serwis przedszkolecelestynow.szkolnastrona.pl

Co o stronie powiedzieli głosujący?:

„jestem bardzo zadowolona z tej strony, wszystkie informacje są podawane na czas, nawet jak nie mam możliwości odbierania dziecka z przedszkola wiem o wszystkich wydarzeniach, które odbywają się w placówce, super strona !!!"

Dyrektor: Alicja Karczewska

Administrator: Alicja Karczewska

 

III miejsce w kategorii Nagroda Internautów otrzymało Przedszkole nr 1 w Bieruniu za serwis przedszkole1bierun.szkolnastrona.pl

Co o stronie powiedzieli głosujący?:

Uwielbiam tą stronę. Zawsze aktualna, kolorowa i pełna informacji dla rodziców. To co jest ważne, zawsze umieszczane jest na bieżąco. Wielkie ukłony dla prowadzących stronkę.Widać ich zaangażowanie.

Dyrektor: Barbara Nieckarz

Administrator: Joanna Kostka

 

 

Złota, Srebrna i Brązowa Szkolnastrona Roku 2013.

Pierwsze dwie strony postanowiliśmy wyróżnić za niesamowite bogactwo aktualności i wydarzeń, skupianie ludzi razem i wykorzystywanie siły Facebooka oraz kanału You Tube. Macie świadomość medialną i dzięki temu jesteście bliżej uczniów. Są to:

Gimnazjum im. Jana Nowaka Jeziorańskiego w Grębocicach za serwis gimgrebocice.szkolnastrona.pl

Dyrektor: Roman Rutkowski

Administrator: Szymon Kaśków

 

oraz Zespół Szkół w Zawoi Wilcznej za serwis zswilczna.szkolnastrona.pl.

Dyrektor: Aleksander Wiecheć

Administrator: Agnieszka Kołacz

 

Kolejne wyróżnienia otrzymały strony:

Szkoła Podstawowa w Lubcu za serwis splubiec.szkolnastrona.pl

Przeczytaliśmy na stronie: „nasza wioska... globalna, choć jak na razie tylko nominowana, już czuje się wygrana!" To kolejny przykład na to, że mała szkoła dzięki swojej stronie może otworzyć się na świat, a świat ją zauważy. My zauważyliśmy przede wszystkim wspaniały sposób prowadzenia aktualności - najwyższy poziom. Trzymajcie tak dalej!

Dyrektor: Edyta Sukiennik

Administrator: Sylwia Pawełoszek

 

Szkoła Podstawowa w Chabielicach za serwis spchabielice.szkolnastrona.pl

Wasza strona to strzał w 10, dosłownie i w przenośni! Stare porzekadło głosi „jak Cię widzą, tak Cię piszą." My widzimy szkołę i stronę pełną wdzięku i uroku. Napisaliście, że nie jest ważne zwycięstwo, ale wola zwycięstwa. Raz wygrywasz, raz przegrywasz, ale zawsze „coś" zdobywasz". W naszych oczach zdobyliście OGROMNY szacunek i przekonaliście nas, że to nie nagrody są najważniejsze, najważniejsze jest to, że zostaliście zauważeni i docenieni. I to jest piękna postawa.

Dyrektor: Katarzyna Kucharska

Administratorzy: Marzena Chałada, Anna Gocałek, Wioletta Sobczak, Sylwia Pawełoszek, Magdalena Klimas

 

Szkoła Podstawowa im. św. Wojciecha we Włodowicach za serwis zew.szkolnastrona.pl

Szkoła i strona przetrwały mimo decyzji władz gminy, która ją zlikwidowała. Obecnie organem prowadzącym jest Fundacja Fala. Razem z falą nastąpiło przesunięcie, przeskalowanie. Nadszedł powiew zmian na stronie, bujność kolorów.

Duży plus za aktualności na 6! - to imponujące jak często się pojawiają.

Dyrektor: Anna Grzybowska

Administratorzy: Anna Grzybowska, Barbara Budai, Grzegorz Szklarczuk

 

Gimnazjum Miejskie nr 3 w Mińsku Mazowieckim za serwis gim3minskmaz.szkolnastrona.pl

„Rozwijaj własne zalety, I jak złote medale je licz"- głosi Wasze motto. Strona rozwija się z prędkością światła. Zawsze wita nas aktualny pop-up, wydarzenia pokazują jak wiele rzeczy się u Was dzieje. A zakładka Biblioteka Szkolna, w której nauczyciele bibliotekarze recenzują i polecają ksiązki jest hitem.

Dyrektor: Mirosław Samociuk

Administratorzy: Agnieszka Kurel, Sylwia Giedzińska, Monika Mazur-Ryś

 

Gimnazjum nr 3 im. Armii Krajowej w Zgorzelcu za serwis gim3zgorzelec.szkolnastrona.pl

Na wstępie chcemy podkreślić, że strona jest współtworzona przez gimnazjalistów w ramach projektu edukacyjnego. Piękne i częste aktualności, duża świadomość medialna: FB i YT oraz gazetka „na granicy wrze" sprawiły, że wiedzieliśmy na pewno, strona na pierwszą 10!

Dyrektor: Marek Rutkowski

Administratorzy: Kamila Kusy, Monika Kłonowska

 

Nagrodę dla Brązowej Szkolnejstrony Roku 2013 - bon o wartości 1000 zł do wykorzystania w sklepie internetowym ufundowała firma Cezas.

Tytuł Brązowa Szkolnastrona Roku 2013 otrzymało:

Społeczne Gimnazjum Edukacji Europejskiej w Kamiennej Górze za serwis sgeekamiennag.szkolnastrona.pl

Informacje na stronie okraszone są pięknymi grafikami własnej roboty :) Administrator wykorzystuje całą paletę możliwości Pakietu jaki posiada. Prowadzi bloga, korzysta z Platformy Moodle, umieszcza na stronie wiele filmików. Zjazd absolwentów na 10-lecie, ożywienie starych przyjaźni, Dyskusyjny Klub Filmowy,

zupełnie inny humor. Za sukcesem tej strony stoi niesamowity człowiek. Człowiek skromny, a jednocześnie posiadający nieskromną wiedzę. W jego imieniu nagrodę odbierze Pani Dyrektor, której gratulujemy takiego Pracownika oraz profesjonalnego obrazu placówki, jaki przekazywany jest całemu światu.

Dyrektor: Urszula Machaj

Administrator: Wojciech Andrzejewski

 

Nagrodę dla Srebrnej Szkolnejstrony Roku 2013 wręczył przedstawiciel firmy Entelo, która wyposaży całą klasę w dobre krzesła.

Tytuł Srebrna Szkolnastrona Roku 2013 przyznany został:

Szkole Podstawowej nr 5 im. Papieża Jana Pawła II z Chełmży za serwis sp5chelmza.szkolnastrona.pl

Wasz Patron - Jan Paweł II powiedział: „musicie od siebie wymagać, choćby inni od Was nie wymagali". To przesłanie widać w każdym słowie na tej stronie, w każdym zdjęciu, w każdej zakładce. Ta strona nas po prostu rozpieszcza ciekawymi treściami, koi zmysły, a soczyste kolory dodają nam energii. Widać tu miłość do miejsca, szacunek do tradycji i potrzebę ciągłej kreacji. Te elementy jak puzzle złożyły się na niepowtarzalny klimat strony, w którym po prostu zakochaliśmy się.

Dyrektor: Jacek Wyborski

Administrator: Mirosław Laskowski

 

Nagrodę dla Złotej Szkolnejstrony Roku 2013 wręczył sponsor głównej nagrody: tablicy interaktywnej myBoard wraz z zestawem nagłaśniającym i interaktywną półką - firma Mentor.

Tytuł Złota Szkolnastrona Roku 2013 otrzymała:

Szkoła Podstawowa nr 24 im. Norberta Kroczka w Zabrzu za serwis sp24zabrze.szkolnastrona.pl

Najlepsza strona bezapelacyjnie, bezsprzecznie i bez dwóch zdań. Oprócz tego, że jest czytelna, przemyślana i poukładana, medialna i ciekawa - jest po prostu ciepła, a taki przekaz można uzyskać jedynie poprzez własną wiarygodność i prawdziwość. Szkoła ze strony www wygląda na przyjazną, o wysokim poziomie kształcenia, miejsce rozwijania zainteresowań, realizowania pasji, bezpieczne i profesjonalne. Stworzenie takiego wizerunku w Internecie jest niezwykłą umiejętnością, którą Administratorzy strony niewątpliwie posiadają. To nasze Złotko :)

Dyrektor: Ewa Kocimska

Administratorzy: Mirosława Lamich, Marta Szczerkowska, Jarosław Lamich

____________________________________________________________________

Administrator Roku 2013

Administrator szkolnej strony jest redaktorem, reporterem, moderatorem, kreatorem, autorem, fotografem, grafikiem, czasem programistą, czasem informatykiem, nauczycielem i wychowawcą, jednym słowem „twórcą i tworzywem". Podziwiamy Was za zaangażowanie, systematyczną pracę, dociekliwość i dlatego chcemy Was nagrodzić, aby Wasz sukces był nie tylko sukcesem placówki, ale Waszym własnym - osobistym.

Wyróżnienia w tej kategorii otrzymali:

 • Pani Agnieszka Rudnicka za serwis zspsulm.szkolnastrona.pl
 • Pani Katarzyna Wójcik za serwis zsz2ryki.szkolnastrona.pl
 • Pani Joanna Kostka za serwis przedszkole1bierun.szkolnastrona.pl
 • Pani Alicja Karczewska za serwis przedszkolecelestynow.szkolnastrona.pl

Administratorem Roku 2013 zostaje Pani Dorota Gebhardt za serwis sp16szczecin.szkolnastrona.pl

Nagroda: dobre krzesło ufundowane przez firmę Entelo

Pani Dorota traktuje swoją stronę jako przestrzeń pełną pozytywnej energii. Prowadzi ją lekko i ze smakiem, dopieszcza zaskakującą gamą wydarzeń, dodaje odrobinę ciepła i pozwala powieźć się intuicji. Gratulujemy!

____________________________________________________________________

5 Wspaniałych na 5 edycję Konkursu.

Gdy myślę o 5 Wspaniałych na 5 edycję Konkursu, tak naprawdę nie ma stron. Są ludzie.

1. Jest Pani Marzenka Machnik ze Słupi, która swoim ciepłem potrafi rozkołysać uśmiech na naszych twarzach.
2. Jest niesamowita 3 z Koła:

 • Pan Jarek Gałązka, który czaruje słowem i ma niezwykłą lekkość wypowiedzi
 • Pan Michał Perzyński z poczuciem humoru, którego zapamiętałam po tym jak w 2010 roku przekręciłam nazwę kolskich zabytków na końskie zabytki
 • jest Pan Dyrektor - Lech Brzeziński, człowiek-wódz, człowiek-dusza i człowiek-inspiracja.

3. Są niezwykli górale z Zakopanego:

 • Pan Mirosław Spera,
 • Pani Anna Przekupień
 • Pani Beata Marchlik-Hulbój,

,którzy potrafią wspinać się po szczytach kreatywności, chęci i zapału.

4. Jest Pani Katarzyna Kolega z Orlej Polany - osoba od której można garściami czerpać dobrą energię, zapał oraz świetne pomysły.
5. I są nasze Złotka z zeszłego roku Panie Magdalena Dąbrowa oraz Diana Saryusz-Szarska, które cenimy za profesjonalizm i dbałość o szczegóły.

Jesteście naszą dumą i za to chcieliśmy Wam podziękować! :), przyznając Wam wyróżnienia za całokształt pracy, w którą wkładacie całe serce :)

____________________________________________________________________

 

Na koniec zostawiliśmy sobie wisienkę na torcie. Mianowicie rozdanie nagród w konkursie z Buźką :)

Mamy przyjemność ogłosić oficjalnych zwycięzców w każdej kategorii Konkursu "Spotkania z Buźką 2013". Wybór najlepszych prac ponownie nie należał do prostych. Po długich negocjacjach jury wybrało te najlepsze z najlepszych.

 

Przedstawiamy zwycięzców każdej kategorii w Konkursie Spotkania z Buźką 2013.

 • Najlepsza fotografia - Maja Korczyńska ze Szkoły Podstawowej nr 75 im. Marii Konopnickiej w Warszawie

 • Najlepsza praca ręczna - kategoria dla dzieci w wieku szkolnym - Adam Dębny ze Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Piotrkowie Trybunalskim.

 • Najlepsza praca ręczna - kategoria dla dzieci w wieku przedszkolnym - Maciej Setman z Przedszkola nr 1 w Bieruniu.

 

Przedstawiamy także Zwycięzców w Głosowaniu Internautów:

 • Najlepsza fotografia - Ewa Stopa ze Szkoły Podstawowej nr 75 im. Marii Konopnickiej w Warszawie.

 • Najlepsza praca ręczna - kategoria dla dzieci w wieku szkolnym - Maria Bronka ze Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Piotrkowie Trybunalskim.

 • Najlepsza praca ręczna - kategoria dla dzieci w wieku przedszkolnym - Agata Niciewicz z Przedszkola nr 1 w Bieruniu

 

Szanowni Państwo, dziękujemy raz jeszcze że jesteście z nami! Dzielnie wspieramy się nawzajem w działaniach, które mają przynosić pozytywne rezultaty. Liczymy na Waszą obecność przez następne kilkanaście edycji, albo i dłużej :) A już teraz pragniemy zachęcić do wzmożonej pracy i do zobaczenia w przyszłym roku, podczas VI edycji Konkursu „Szkolnastrona Roku 2014"!

Galeria

 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.
 • Zdjęcie: Finał V edycji Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" już za nami! Czas na podsumowanie.

Partnerzy

Partnerzy medialni