Rozstrzygnięcie Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013" - Finał Konkursu „Szkolnastrona Roku 2015”

STRONY INTERNETOWE DLA OŚWIATY

Finał konkursu „Szkolnastrona Roku 2016”

Rozstrzygnięcie Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013"

Szanowni Państwo,

mamy zaszczyt zaprosić Państwa na V edycję finału Konkursu „Szkolnastrona Roku 2013”, która tak jak w roku ubiegłym wzbogaci największe wydarzenie edukacyjne w kraju Edu Trendy 2013. Tegoroczne Edu Trendy 2013 odbędą się w dniach 26-27 września na Stadionie Narodowym w Warszawie, a rozstrzygnięcie ogólnopolskiego Konkursu „Szkolnastrona Roku 2013” zaplanowane jest drugiego dnia tj. 27 września o godzinie 13:00.

Edu Trendy 2013 jest to branżowe spotkanie dedykowane wszystkim zainteresowanym rozwojem edukacji, szukającym rozwiązań poprawiających jakość i efektywność nauczania. Wydarzenie nawiązuje w swojej idei i założeniach do europejskich wydarzeń edukacyjnych, prezentujących trendy w nowoczesnej edukacji. Połączenie strefy konferencji i warsztatów wraz ze strefą targów, gdzie prezentują się firmy oraz stowarzyszenia prężnie działające w środowisku edukacyjnym, składa się na całość interesującego i nowoczesnego wydarzenia.

Rozstrzygnięcie największego w Polsce Konkursu „Szkolnastrona Roku 2013” będzie dopełnieniem całości wydarzenia. Tegoroczna edycja jest już V z kolei, co ma wpływ na stale rosnący poziom zgłaszanych stron www. Najbardziej wartościową kategorią jest Złota Szkolnastrona Roku, o którą stara się ponad 2000 przedszkoli i szkół z całego kraju. Podobnie jak w roku ubiegłym wyróżnione zostaną kategorie: Złota Szkolnastrona Roku, Srebrna Szkolnastrona Roku, Brązowa Szkolnastrona Roku, Debiut Roku, Strona z Uśmiechniętą Buźką, Administrator Roku oraz Specjalne Wyróżnienie od Organizatorów. Zwycięzcy zostaną uhonorowani unikatowymi, ręcznie tworzonymi statuetkami, dyplomami oraz cennymi nagrodami ufundowanymi przez Sponsorów, w skład których wchodzą: Mentor Polska – Systemy audiowizualne, Entelo – Dobre Krzesło, Young Digital Planet, ELMO oraz Cezas. Głównymi nagrodami tegorocznej edycji jest tablica interaktywna dotykowa myBOARD 84”C wraz z zestawem nagłaśniającym i interaktywną półką oraz wyposażenie sali lekcyjnej w dobre krzesła, które poprzez swój dopracowany kształt chronią kręgosłup użytkownika przed zniekształceniami.

 

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w tym wydarzeniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego .

 

Szczegóły Edu Trendy 2013 dostępne są na www.edu-trendy.pl

 

 

Zachęcamy do obejrzenia filmiku promującego finał Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013". Oprócz oficjalnej wersji filmiku z zaproszeniem na Edu Trendy 2013 oraz rozstrzygnięcie Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013", zapraszamy do obejrzenia mniej oficjalnej wersji. Obrazuje ona, że stworzenie idealnego filmiku nie jest tak proste jak mogłoby się wydawać. Mamy nadzieję, że po obejrzeniu filmiku na Państwa twarzach pojawi się ten sam uśmiech który towarzyszył nam :)

Galeria

  • Zdjęcie: Rozstrzygnięcie Konkursu "Szkolnastrona Roku 2013"

Partnerzy

Partnerzy medialni