Nagroda Internautów 2013 - Finał Konkursu „Szkolnastrona Roku 2015”

STRONY INTERNETOWE DLA OŚWIATY

Finał konkursu „Szkolnastrona Roku 2016”

Nagroda Internautów 2013

 

Szanowni Państwo,

kolejną edycję KonkursuNagroda Internautów 2013uznajemy za rozpoczętą. Już teraz mają Państwo szansę wpłynąć na wyniki końcowe i wyłonić najlepszą szkolną stronę. Celem Głosowania jest oddanie głosu za pomocą telefonu komórkowego na najlepsze Państwa zdaniem zgłoszone strony www w projekcie Szkolnastrona.pl. Zasady są proste, oddając głos na daną placówkę kierują się Państwo wyłącznie osobistymi odczuciami.

W celu wzięcia udziału w głosowaniu należy wysłać wiadomość sms z telefonu komórkowego na numer 71068 w treści wpisując indywidualny kod przyporządkowany placówce. Listę kodów oraz aktualne wyniki głosowania znajdą Państwo na www.konkurs.szkolnastrona.pl/glosowanie-2013

W drodze głosowania zostaną wyłonione 3 najlepsze strony. Do wygrania są cenne nagrody ufundowane przez Sponsorów Konkursu. Dodatkowo nagrodzony zostanie indywidulanie uczestnik głosowania, który wyśle 5 000 głosnagroda to iPod Nano.

Głosowanie rozpoczyna się 18 kwietnia od godziny 9, koniec głosowania zaplanowany jest na 10 września 2013 roku najpóźniej do godziny 15.

Zatem, telefony w dłoń i do dzieła!

 

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Konkursu .

Galeria

  • Zdjęcie: Nagroda Internautów 2013

Partnerzy

Partnerzy medialni