Sponsorzy Konkursu 2012 - Finał Konkursu „Szkolnastrona Roku 2015”

STRONY INTERNETOWE DLA OŚWIATY

Finał konkursu „Szkolnastrona Roku 2016”

Sponsorzy Konkursu 2012

Wersalin

Firma WERSALIN istnieje od 1991 roku. Produkujemy i sprzedajemy meble szkolne i biurowe, sprzedajemy sprzęt i środki dydaktyczne produkcji naszy

ch partnerów biznesowych. Posiadamy długoletnie doświadczenie i zaplecze produkcyjno-logistyczne umożliwiające wszechstronne zaopatrywanie placówek oświatowych w całym kraju i za granicą. Naszymi drogimi klientami zajmują się doświadczenie doradcy, oferując takie rozwiązania aby spełniać wszelkie oczekiwania klientów.

Ofertę naszą budujemy na podstawie oczekiwań rynkowych i indywidualnych sugestii naszych klientów, znajdują się w niej produkty niezbędne do prowadzenia zajęć szkolnych i przedszkolnych oraz wyposażania innego tego typu placówek i biur.

Trwałość, funkcjonalność i nowoczesny wygląd naszych mebli oraz dokładne i staranne wykonanie i przystępne ceny są ich niewątpliwą zaletą. Wszystkie meble posiadają certyfikaty, wydane przez akresytowaną jednostkę certyfikującą, które gwarantują dostosowanie ich funkcjonalnych parametrów do antropometrycznych wymiarów dzieci, co  zapewnia prawidłową pozycję uczniów w czasie nauki i innych zajęć. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, udzielamy wszelkich potrzebnych informacji na temat produktów, formy zakupu i dostaw. Doświadczeni doradcy Działu Handlowego doradzą w wyborze mebli szkolnych i innych produktów, tak aby dokonane zakupy w pełni spełniały Państwa oczekiwania.

Produkowane przez nas meble szkolne skrzyniowe (np.szafy, regały, biurka) wykonane są w formie zmontowanej, nie wymagają dodatkowych prac montażowych.

Dla wszystkich publicznych placówek oświatowych oraz jednostek budżetowych oferujemy płatność dokonywaną przelewami po otrzymaniu faktury wraz z towarem.

Ze względu na różnorodność gabarytową i wagową oferowanych mebli koszty transportu należy ustalać indywidualnie z naszymi pracownikami drogą telefoniczną lub mailową.

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu na udane zakupy.

 

 

 

Wolters Kluwer Polska Sp. z o. o.

Wolters Kluwer Polska jest największym wydawcą publikacji prawniczych, biznesowych i edukacyjnych na rynku polskim. Wchodzi w skład międzynarodowego koncernu wydawniczego Wolters Kluwer operującego w 26 krajach na świecie i zatrudnia ponad 18 tysięcy pracowników. Jako Wolters Kluwer Polska korzystamy z doświadczeń całej grupy wydawniczej tworząc nowatorskie rozwiązania i uczestnicząc w międzynarodowych projektach wydawniczych. Jesteśmy największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Niezmiennie od wielu lat wydajemy produkty najwyższej jakości.  

Odwiedź stronę http://www.wolterskluwer.pl/

RedNet
Spółka redNet Media jest największym organizatorem targów nie związanym z jednym obiektem wystawienniczym. Specjalizuje się nie tylko w zakresie samej organizacji targów, ale również marketingu wystawienniczego i usług około targowych. Od ośmiu lat z powodzeniem i dużymi sukcesami organizuje imprezy targowe z zakresu nieruchomości.
Długoletnie doświadczenie w organizacji własnych imprez targowych i dążenie do doskonałości, pozwoliło spółce na rozwój działalności i usług o nowe sektory odbiorców. W roku 2010 rozpoczęte zostały przygotowania, a następnie sprzedaż produktów i usług w ramach projektów Targi Przedszkolaka i Targi Edukacji Wczesnoszkolnej MAŁY UCZEŃ.pl.

Odwiedź stronę  http://rednetmedia.pl/

Dyrektor Szkoły - miesięcznik kierowniczej kadry oświatowej "Dyrektor Szkoły - miesięcznik kierowniczej kadry oświatowej" ukazuje się od 1994 roku. Stanowi kompendium wiedzy z zakresu zarządzania, prawa, finansów oraz polityki oświatowej. Towarzyszy dyrektorom szkół i przedszkoli we wdrażaniu reform sytemu edukacji. Jest organizatorem najważniejszych spotkań dla menedżerów oświaty – Krajowej Konferencji Dyrektorów Szkół, Europejskiej Konferencji Dyrektorów Przedszkoli, Akademii Zarządzania.

Odwiedź stronę http://www.czasopisma.abc.com.pl/ds/

Przed Szkołą. Poradnik Dyrektora Przedszkola Kwartalnik dedykowany osobom zajmującym się edukacją elementarną - poświęcony jest edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Znajdziecie w nim Państwo:
informacje na temat zmian w prawie oświatowym z komentarzami ekspertów,
materiały związane z finansami w przedszkolu,
informacje o sprawowaniu nadzoru pedagogicznego w przedszkolu,
artykuły naukowców, pracowników uczelni pedagogicznych o najnowszych rozwiązaniach metodycznych, prowadzonych przez nich badaniach i płynących z nich wnioskach dla praktyki przedszkolnej i szkolnej.
Przed Szkołą stanowi forum wymiany doświadczeń praktycznych, rozwiązań organizacyjnych i pedagogicznych - przykładów dobrej praktyki
Służymy radą i pomocą, a także korzystamy z doświadczeń przedszkoli niepublicznych i innych form wychowania przedszkolnego.

Przed Szkołą cieszy się zaufaniem 5000 czytelników. Jego tematyka jest dostosowywana do zgłaszanych przez Państwa potrzeb i sugestii.

Redaktorem prowadzącym jest Ewa Brańska.
Odwiedź stronę   http://www.czasopisma.abc.com.pl/ps/

 

NASK
Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa (NASK) jest instytutem badawczym, prowadzi działalność naukową i badawczo-wdrożeniową w dziedzinie sieci teleinformatycznych oraz zajmuje się popularyzacją idei społeczeństwa informacyjnego poprzez realizację kompleksowym projektów w zakresie bezpieczeństwa w Internecie. NASK prowadzi także rejestr domeny .PL oraz działalność telekomunikacyjną.
NASK posiada także bogatą ofertę szkoleń eksperckich dla firm i instytucji ze szczególnym uwzględnieniem tematyki bezpieczeństwa ICT. Za tworzenie i realizację działalności szkoleniowej odpowiada Akademia NASK.
Akademia NASK prowadzi także działalność edukacyjną oraz popularyzatorską obejmującą szereg działań zmierzających do podniesienia poziomu bezpieczeństwa dzieci i młodzieży korzystających z Internetu. W Akademii NASK realizowany jest program Komisji Europejskiej Safer Internet, który NASK prowadzi wspólnie z Fundacją Dzieci Niczyje od 2005 r. jako Polskie Centrum Programu Safer Internet (PCPSI). W ramach programu działa również w NASK zespół Dyżurnet.pl, którego zadaniem jest reagowanie na anonimowe zgłoszenia dotyczące potencjalnie nielegalnych treści, szczególnie związanych z prezentacją materiałów przedstawiających seksualne wykorzystanie dzieci.


Więcej: www.akademia.nask.pl, www.saferinternet.pl, www.dyzurnet.pl

 

Young Digital Planet SA

Young Digital Planet od 1990 roku wyznacza trendy w polskiej i światowej edukacji. Oferta YDP obejmuje wydawnictwa multimedialne z różnorodnych dziedzin, specjalistyczne narzędzia i technologie wspierające rozwój dzieci, platformy edukacyjne, rozwiązania e-learningowe oraz multimedialny sprzęt. Produkty  firmy  wielokrotnie  zdobywały  prestiżowe  nagrody  w  kraju  i  za  granicą. Programy YDP są obecne w każdej polskiej szkole. Adresatami innowacyjnych rozwiązań YDP są: instytucje edukacyjne, wydawnictwa, administracja publiczna, przedsiębiorstwa oraz klienci indywidualni. Firma ma doświadczenie we współpracy z wydawnictwami i ministerstwami edukacji w ponad 40 krajach.

 

WSiP
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to największy wydawca edukacyjny w Polsce. Rocznie publikują kilkaset tytułów książkowych i multimedialnych. Specjalizują się w książce edukacyjnej, podręcznikach. W ofercie mają ok. 2500 produktów.

Jako jedyna polska oficyna edukacyjna oferują pełne zestawy (podręczniki, zeszyty ćwiczeń, przewodniki metodyczne, płyty CD) do nauczania ogólnego dla wszystkich klas szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych (zarówno w zakresie podstawowym, jak i rozszerzonym), a także do wychowania przedszkolnego.

W ich ofercie znajdują się też: podręczniki do kształcenia zawodowego, testy, sprawdziany, repetytoria, kasety audio, programy multimedialne (ich produkcję WSiP rozpoczął jako jeden z pierwszych wydawców w Polsce) oraz publikacje internetowe. Nauczycieli i dyrektorów szkół wyposażają w gotowe zestawy diagnoz przedmiotowych na początek i koniec nauki w danej klasie, dostępne on-line.

 

Verx

VERX Sp. z o.o.  jest  firmą działającą na rynku  nowoczesnych technologii edukacyjnych. Jest dystrybutorem specjalistycznego sprzętu i oprogramowania wykorzystywanego w branży edukacyjnej i szkoleniowo-prezentacyjnej. VERX jest głównym przedstawicielem w Polsce dwóch firm: Promethean i ONfinity ,w ofercie firmy znajdują się  wszystkie dostępne na rynku narzędzia tych Marek - takie jak  tablice interaktywne (zarówno stacjonarne jak i przenośne), tablety, systemy interaktywnych odpowiedzi i wizualizery.

Partnerzy

Partnerzy medialni