Najlepsza szkolna strona według Internautów - Finał Konkursu „Szkolnastrona Roku 2015”

Najlepsza szkolna strona według Internautów

Głosowanie trwało cały rok. Każdego dnia minimum jedna osoba polubiła stronę tej placówki. Nie bez powodu. W naszym odczuciu Wrocławskie Dzieciaki najlepiej spośród znanych nam placówek przedszkolnych prowadzą swoją witrynę. Systematycznie, z duzym zaangażowaniem i sercem. Informacje na stronie skierowane są nie tylko do dorosłego ale też do tego najmłodszego użytkownika. Duża ilość informacji ale przede wszystkim aktualność informacji i sposób ich przekazania przekonują nas, że tę stronę należy i trzeba wyróżnić i odwiedzać.

"Bardzo ciekawa i przydatna dla rodziców i dzieciaków strona internetowa, a galeria z bieżącymi wydarzeniami jakie mają miejsce w przedszkolu to świetny pomysł. Zaglądamy z dzieckiem tutaj kilka razy w tygodniu"

"(...)często uaktualniana i dokumentująca ważne wydarzenia naszych przedszkolaków. Zawiera dużo ciekawych informacji; od aktualnego jadłospisu przez galerię zdjeć , teksty piosenek , słówka z angielskiego i niezbędne numery kont. Wszystko to, co rodzice chcieli by wiedzieć o życiu przedszkola."

"Super stronka. Bardzo fajny pomysł z prowadzeniem takiej strony. Wielkie brawa dla przedszkola :-)"

WIELKIE BRAWA DLA PRZEDSZKOLA!!! WIELKIE BRAWA DLA ADMINISTRATORA STRONY!!! GRATULUJEMY!!!

Uroczyste wręczenie Nagrody Internautów odbędzie się podczas konferencji: 18 maja 2011 r.