Najlepsza szkolna strona według Internautów - Finał Konkursu „Szkolnastrona Roku 2015”

STRONY INTERNETOWE DLA OŚWIATY

Finał konkursu „Szkolnastrona Roku 2016”

Najlepsza szkolna strona według Internautów

Głosowanie trwało cały rok. Każdego dnia minimum jedna osoba polubiła stronę tej placówki. Nie bez powodu. W naszym odczuciu Wrocławskie Dzieciaki najlepiej spośród znanych nam placówek przedszkolnych prowadzą swoją witrynę. Systematycznie, z duzym zaangażowaniem i sercem. Informacje na stronie skierowane są nie tylko do dorosłego ale też do tego najmłodszego użytkownika. Duża ilość informacji ale przede wszystkim aktualność informacji i sposób ich przekazania przekonują nas, że tę stronę należy i trzeba wyróżnić i odwiedzać.

"Bardzo ciekawa i przydatna dla rodziców i dzieciaków strona internetowa, a galeria z bieżącymi wydarzeniami jakie mają miejsce w przedszkolu to świetny pomysł. Zaglądamy z dzieckiem tutaj kilka razy w tygodniu"

"(...)często uaktualniana i dokumentująca ważne wydarzenia naszych przedszkolaków. Zawiera dużo ciekawych informacji; od aktualnego jadłospisu przez galerię zdjeć , teksty piosenek , słówka z angielskiego i niezbędne numery kont. Wszystko to, co rodzice chcieli by wiedzieć o życiu przedszkola."

"Super stronka. Bardzo fajny pomysł z prowadzeniem takiej strony. Wielkie brawa dla przedszkola :-)"


WIELKIE BRAWA DLA PRZEDSZKOLA!!! WIELKIE BRAWA DLA ADMINISTRATORA STRONY!!! GRATULUJEMY!!!

Uroczyste wręczenie Nagrody Internautów odbędzie się podczas konferencji: 18 maja 2011 r.

Partnerzy

Partnerzy medialni