Sponsorzy nagród w roku 2011 - Finał Konkursu „Szkolnastrona Roku 2015”

STRONY INTERNETOWE DLA OŚWIATY

Finał konkursu „Szkolnastrona Roku 2016”

Sponsorzy nagród w roku 2011

 

wersalin logo

Firma Wersalin w swoim asortymencie posiada wyposażenie meblowe i biurowe dla  szkół, firm,lokali gastronomicznych i dla domu.
Oferujemy wysokiej klasy meble biurowe, zarówno meble metalowe jak i drewniane.

 

 

 

Proponujemy pełen zakres wyposażenia obejmujący:

 • szafy

 • stoły

 • biurka

 • krzesła

 • fotele

 • sprzęt do prezentacji multimedialnych.

 • sprzet sportowy


Dostarczamy również meble szkolne dla placówek oświatowych w całym kraju. Studenci i  uczniowie,którzy będą korzystać z naszych mebli będą zadowoleni,że mogą używać sprzętu wysokiej jakości .

___________________________________________________________________________________________________

 

ArcaBit to producent oprogramowania antywirusowego ArcaVir, zdobywającego coraz większe grono zwolenników zarówno w skali kraju, jak i za granicą. Działalność firmy opiera się nie tylko na wieloletnim doświadczeniu, ale przede wszystkim na pasji wkładanej w codzienną pracę. Priorytetem jest budowanie i udoskonalanie efektywnej bariery przeciwko różnego rodzaju zagrożeniom komputerowym. Szeroki zakres rozwiązań pozwala na odpowiedni dobór produktu ze względu na określone potrzeby. W ofercie ArcaBit znajdują się podstawowe systemy antywirusowe (ArcaVir AntiVirus Protection), pakiet z dodatkową ochroną komputera w Internecie i wbudowanym firewallem (ArcaVir Internet Security), aż po najbardziej zaawansowany pakiet (ArcaVir System Protection). W ofercie ArcaBit znajdują się również rozwiązania dedykowane dla instytucji oraz szkół (ArcaVir Bezpieczna Szkoła), zapewniające kompleksową ochronę wszystkich komputerów i serwerów na terenie placówki.

Wychodząc na przeciw szybkiemu rozwojowi technologii, ArcaBit poszukuje nowych rozwiązań, czego dowodem jest między innymi wprowadzenie innowacyjnego rozwiązania antywirusowego na pamięci typu pendrive (ArcaVir RescueDrive).

 

___________________________________________________________________________________________________

 

ProgMan S.A. jest firmą informatyczną świadczącą usługi na rzecz placówek oświatowych oraz innych jednostek budżetowych. Stały rozwój merytoryczny i technologiczny oferowanego oprogramowania wpływa na rosnący udział firmy w rynku oświatowym i poszerzające się grono Klientów. ProgMan szczególną uwagę zwraca na potrzeby placówek budżetowych, zwłaszcza w okresie zmian legislacyjnych oraz intensywnych reform w edukacji. Celem ProgMan jest zapewnienie dostępu do nowoczesnych rozwiązań systemowych, jak i szkoleniowych (e-learning) usprawniających organizację pracy placówki oraz zarządzanie kształceniem. Szeroki zakres oferty obejmuje:

 

 • systemy dla administracji placówek oświatowych i jednostek budżetowych, między innymi
  w zakresie: obsługi kadrowo-płacowej oraz finansowo-księgowej, realizacji inwentaryzacji,
  czy też prowadzenia magazynu i stołówki;

 • kompleksowe rozwiązania internetowe usprawniające zarządzanie informacją o uczniach (Pakiet iUczniowie) oraz przedszkolami (System iPrzedszkole), jak i zapewniające prowadzenie dokumentacji szkolnej w formie elektronicznej (www.iDziennik.edu.pl),

 • systemy umożliwiające okresową diagnozę w zakresie badania jakości kształcenia (Analizator Wyników Egzaminów Zewnętrznych), a także usprawniające przepływ informacji w szkołach (System Zarządzania Informacją);

 • oprogramowanie dedykowane bibliotekom szkolnym, pedagogicznym i publicznym (www.biblioteka.progman.pl);

 • kompleksowe i specjalistyczne rozwiązania dla samorządów, między innymi
  do: przeprowadzania elektronicznej rekrutacji od przedszkola do szkoły ponadgimnazjalnej (system Nabór), jak i wspomagające realizację artykułu 30a KN (Baza Analiz Wynagrodzeń Nauczycieli).

 

Potwierdzeniem wysokiej jakości dostarczanego oprogramowania i kwalifikacji pracowników jest tytuł Microsoft Certified Partner (MCP), jakim firma została uhonorowana jesienią 2010 roku. Dodatkowe wyróżnienie otrzymał również jeden z systemów oferowanych przez ProgMan, tj. system iDziennik.
Po pozytywnym procesie certyfikacji firmy Microsoft, system iDziennik otrzymał logo „Works with Windows® Server 2008 R2".

 

___________________________________________________________________________________________________

 

Oferta edukacyjna YDP obejmuje obecnie wydawnictwa multimedialne z różnorodnych dziedzin, innowacyjne technologie wspierające rozwój dzieci, platformy edukacyjne, rozwiązania e-learingowe oraz multimedialny sprzęt. Zwiększanie efektywności edukacji dzięki pełnej integracji technologii informacyjnych z procesem edukacyjnym - misja Young Digital Planet jest konsekwentnie realizowana od przeszło 20 lat.

YDP od zawsze stawiała na innowacyjność, czego dowodem są wiodące dziś marki firmy:

 • portal nauczyciel.pl - największa baza multimedialnych zasobów edukacyjnych,

 • seria eduSensus - oprogramowanie wspierające rozwój, diagnostykę i terapię dzieci,

 • seria eduROM - interaktywne gry edukacyjne, multimedialne podręczniki i lekcje,

 • seria EuroPlus+ - pierwsza w Polsce seria interaktywnych programów do nauki języków.

  Young Digital Planet
  poszczycić się może wieloma prestiżowymi tytułami, m.in. :

 • „Perła Polskiej Gospodarki 2009"

 • „Gazela Biznesu 2008"

 • „Ambasador Polskiej Gospodarki" w kategorii „Kreator rozwiązań XXI w."

  Produkty i wiodące serie YDP
  zdobyły w ostatnich latach wiele cennych nagród, m.in.:

 • Srebrny medal 108. Międzynarodowych Targów Wynalazczości Concurse Lépine 2009 w Paryżu

 • Tytuł „Najlepsza Jakość" przyznany przez magazyn „PC Format"

 • Nagroda główna w konkursie „Świat przyjazny dziecku 2009"

 

Young Digital Planet działa dziś w 30 krajach świata - programy YDP są w każdej polskiej szkole oraz w każdej publicznej poradni psychologiczno-pedagogicznej. Działalność na zróżnicowanych rynkach zaowocowała współpracą z wiodącymi wydawnictwami europejskimi, m. in.: Nową Erą, Cambridge University Press, Oxford University Press, Pearson Oxford. Do współpracy przy tworzeniu produktów YDP od wielu lat zapraszane są najwybitniejsze autorytety naukowe. Firma od lat współpracuje też z Katedrą Systemów Multimedialnych Politechniki Gdańskiej - wynalazki naukowców są prototypami innowacyjnych rozwiązań YDP (np. Ustomysz, Inteligentny długopis).

Ważnym aspektem działalności firmy jest partnerstwo w projektach rozwijających polskie szkolnictwo. Obecnie Young Digital Planet po raz trzeci pełni funkcję partnera merytorycznego Edukacyjnego Programu „EduNewsweek", wspiera takie inicjatywy jak projekt „Lekki tornister" oraz realizuje projekty unijne: „E-podręcznik", „Uwaga! Sposób na sukces".

___________________________________________________________________________________________________

 

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to największy wydawca edukacyjny w Polsce. Rocznie publikują kilkaset tytułów książkowych i multimedialnych. Specjalizują się w książce edukacyjnej, podręcznikach. W ofercie mają ok. 2500 produktów.

Jako jedyna polska oficyna edukacyjna oferują pełne zestawy (podręczniki, zeszyty ćwiczeń, przewodniki metodyczne, płyty CD) do nauczania ogólnego dla wszystkich klas szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych (zarówno w zakresie podstawowym, jak i rozszerzonym), a także do wychowania przedszkolnego.

W ich ofercie znajdują się też: podręczniki do kształcenia zawodowego, testy, sprawdziany, repetytoria, kasety audio, programy multimedialne (ich produkcję WSiP rozpoczął jako jeden z pierwszych wydawców w Polsce) oraz publikacje internetowe. Nauczycieli i dyrektorów szkół wyposażają w gotowe zestawy diagnoz przedmiotowych na początek i koniec nauki w danej klasie, dostępne on-line.

 

Partnerzy

Partnerzy medialni