Nominacje w Konkursie "Szkolnastrona Roku 2015" - Finał Konkursu „Szkolnastrona Roku 2015”

Nominacje w Konkursie "Szkolnastrona Roku 2015"

Po Waszej stronie: tysiące godzin spędzonych na aktualizacji serwisów, setki świetnych pomysłów, wiele zakładek, które powalają na kolana i powiew pozytywnego przekazu z  placówek w całej Polsce. Po naszej stronie: tysiące godzin spędzonych na wyborze tych najlepszych, setki uśmiechów i wzruszeń, wiele drobnych sporów, które zakończyły się wspólnym werdyktem i przekonanie, że nawet jedna zepsuta od klikania po milionach zakładek myszka oraz cztery bolące palce i dwa nadgarstki niczym są, w porównaniu do tego podmuchu sensu naszej pracy, jaki ujrzeliśmy na Waszych witrynach. :)

Poniżej z dumą prezentujemy nominowanych w 4 kategoriach. Pamiętajcie, że kolejność stron jest przypadkowa, a uroczyste rozstrzygnięcie Konkursu „Szkolnastrona Roku 2015" nastąpi podczas Konferencji „Pozytywna Strona Edukacji", na którą wszystkich Przedstawicieli urzędów i gmin, Dyrektorów, Administratorów, Uczniów i Rodziców serdecznie zapraszamy i prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Kategoria Złota, Srebrna i Brązowa Szkolnastrona Roku 2015 - 10 nominacji:

www.sp1olawa.szkolnastrona.pl

www.sp60warszawa.szkolnastrona.pl

www.sp2jozefow.szkolnastrona.pl

www.pg1pszczyna.szkolnastrona.pl

www.sp1zabki.szkolnastrona.pl

www.sp1brzegdolny.szkolnastrona.pl

www.zsstojadla.szkolnastrona.pl

www.zs1koniecpol.szkolnastrona.pl

www.sp1.lubon.szkolnastrona.pl

www.sp2chelmza.szkolnastrona.pl

Kategoria Strona z Uśmiechniętą Buźką 2015 - 5 nominacji:

www.przedszkole-jezierzyce.szkolnastrona.pl

www.npi.brwinow.szkolnastrona.pl

www.przedszkole25.szkolnastrona.pl

www.psdrzewica.szkolnastrona.pl

www.mp40mk.szkolnastrona.pl

Kategoria Debiut Roku 2015 - 5 nominacji:

www.gim2morag.szkolnastrona.pl

www.spbarcinek.szkolnastrona.pl

www.spciesle.szkolnastrona.pl

www.p12zabrze.szkolnastrona.pl

www.przedszkolebajkawitkowo.szkolnastrona.pl

Kategoria Administrator Roku 2015 - 5 nominacji:

-Katarzyna Materla-Hyla: www.zs1rs.szkolnastrona.pl

-Joanna Gruszczyńska, Alicja Jureczko-Kloc, Sylwia Michalska: www.gpradostowice.szkolnastrona.pl

-Piotr Warzocha: www.pg1zab.szkolnastrona.pl

-Lech Brzeziński, Michał Perzyński: www.zs1kolo.szkolnastrona.pl

-Michał Bruski: www.zso2.szkolnastrona.pl

W poniedziałek o godz. 15:00 poznamy zwycięzców 3 pierwszych miejsc w kategorii Nagroda Internautów 2015. Póki co głosowanie trwa, od wczoraj przybyło 147 głosów, co upewniło nas w przekonaniu, że na ostatniej prostej będzie najwięcej emocji. :)

Śledźcie naszą stronę, na której od przyszłego tygodnia będą pojawiały się informacje o nagrodach w tegorocznej edycji konkursu oraz sylwetki prelegentów, którzy zaszczycą nas swoją obecnością podczas Konferencji „Pozytywna Strona Edukacji".

Do zobaczenia 2 października w Częstochowie! :)

Z gratulacjami i przekazem: JESTEŚCIE WIELCY,

dumny z Was i Waszej pracy - Zespół Szkolnastrona.pl

• Zdjęcie: Nominacje w Konkursie "Szkolnastrona Roku 2015"